Відео | Кар`єра для нового життя
uk ru

Відео

26.06.2018
Вебінар «Ефективні переговори в бізнесі й житті»
Вам буде корисний цей вебінар, якщо Ви: – прагнете підвищити результативність переговорів у професійній діяльності та в особистому житті; – перебуваєте в умовах конкуренції, і Вам необхідно відстоювати власні інтереси; – хочете навчитися ефективно проводити переговори й уміло знаходити взаємовигідні рішення. Програма вебінару: 1. Якісна підготовка – основа успішних переговорів: – визначення ключових понять у переговорах (інтереси, позиції, цінності, найкраща альтернатива, стратегія, тактика); – аналіз власних переговорних ресурсів і ресурсів опонента; – внутрішні установки, самоідентифікація в процесі переговорів, стресостійкість (технологія «Магнітне поле»). 2. Розуміння мотивів у переговорах: що рухає Вами й Вашим опонентом (прийоми впливу на співрозмовника в ході переговорів – технологія «Формула N»). 3. Управління сценарієм переговорів за технологією «Сценарні комунікації». У результаті Ви отримаєте цінні знання та навички: – дізнаєтеся, як правильно підготуватися до переговорів; – познайомитеся з прийомами «зчитування» ситуації та розуміння того, що відбувається під час переговорів; – опануєте деякі переговорні техніки для досягнення результату. Вебінар проводила Ірина Патлах. Підприємець, співзасновник і керуючий партнер тренінгової компанії «АЛЬБА», сертифікований бізнес-тренер, експерт багатьох медіа-проектів. В особистому арсеналі: 15 років підприємницького досвіду, 12 років тренерської практики, більше ніж 150 корпоративних і 1000 індивідуальних клієнтів.
26.06.2018
Вебінар «Сила грошей або про100 про фінанси»
Цей вебінар корисний тим, хто: – живе від зарплати до зарплати; – не може розплатитися з боргами; – купує те, що подешевше, а не те, що подобається; – хоче контролювати свої гроші. Що ви дізнаєтеся: – які фінансові помилки роблять люди; – що таке фінансова стратегія і як її вибрати; – що конкретно треба зробити, щоб узяти свої гроші під контроль; – як забезпечити собі і своїй родині фінансовий захист. Цього не вчать у школі та інституті. За кожну фінансову помилку ви платите свої зароблені гроші. Настав час узяти свої гроші під контроль і змусити їх працювати на вас! Спікер: Тетяна Романенко. Сертифікований тренер курсів фінансової просвіти «Плануй майбутнє» та «Управління боргом», незалежний фінансовий радник з управління особистим бюджетом. Має: 11-річний досвід роботи на фінансовому ринку України; 9-річний досвід тренерської роботи; досвід у громадській діяльності.
26.06.2018
Вебінар «Основи самопрезентації: заговори так, щоб тебе побачили»
Вам буде корисний цей вебінар, якщо ви хочете: • упевнено почуватися на співбесідах; • бути переконливим на переговорах та у спілкуванні з клієнтами; • на більш якісному рівні демонструвати свої професійні та особисті якості оточуючим (керівнику, колегам, підлеглим, клієнтам). Програма вебінару: 1. Самопрезентація: сутність, завдання й загальні принципи. 2. Різні тактики й стратегії невербальної поведінки для створення загального позитивного враження. 3. «Вербальне ядро» самопрезентації: що сказати, щоб досягти мети. Привертаємо увагу → викликаємо цікавість → пробуджуємо бажання → спонукаємо до дії. 4. «Точка пам’яті» або як піти, щоб залишитися. У результаті вебінару Ви дізнаєтеся: • як викликати симпатію в партнера й публічно позиціонувати свої особистісні та професійні якості; • конкретні технології самопрезентації (AIDA, «властивість – вигода»); • як «знімати» сумніви й заперечення, схиляти до своєї точки зору співрозмовника, зберігаючи при цьому хороші відносини з ним. Ведуча вебінару – Богуславська Ольга. Підприємець, співзасновник і керуючий партнер тренінгової компанії «АЛЬБА», сертифікований бізнес-тренер, експерт багатьох медіа-проектів: «Мій Бізнес», «Школа громадської активності», AIESEC, журнал «Ваш бізнес», телеканал «Алекс». В особистому арсеналі: 12 років підприємницького досвіду, 9 років тренерської практики, більше 150 корпоративних і 2000 індивідуальних клієнтів.

Scroll Up