Відео | Кар`єра для нового життя
uk ru

Відео

25.01.2019
Вебінар «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» представляє вебінар: «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?». У ході вебінару ви дізнаєтесь: що таке бізнес-план, його цілі й цінність; якою є загальна структура бізнес-плану; як правильно подати ідею у форматі бізнес-плану; що саме хоче бачити донор у вашому бізнес-плані; які практичні моменти повинні бути відображені в бізнес-плані, щоб його підтримали. На вебінарі також розглянуті приклади, практичні поради та вправи з формування розділів бізнес-плану. Вебінар буде корисний тим, хто: хоче дізнатися про практичні лайфхаки з написання бізнес-планів; шукає додаткове фінансування своєї бізнес-ідеї; хоче спробувати себе в програмах міжнародної допомоги, або тому, в кого вже є подібний досвід. Ведуча вебінару – Наталя Козенко, асистент проектів міжнародної технічної допомоги, член комісії із захисту бізнес-планів для отримання грантів від міжнародних донорів (EU, DFID, KfW). З 2014 року працювала в проектах ООН з надання безумовної грошової допомоги в Харківській, Донецькій і Луганській областях, а також у проектах із життєзабезпечення шляхом надання грантів на самозайнятість та мікропідприємництво в 24 регіонах України. Мова вебінару – російська. Тривалість – 88 хв.
30.11.2018
Вебінар «Відкрийте нові можливості професійного розвитку»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» представляє вебінар: «Відкрийте нові можливості професійного розвитку». Вебінар дасть змогу: дослідити власний образ кар’єри; прояснити очікування від професійного майбутнього; навчитися будувати професійно орієнтовані цілі; дізнатися, як правильно ставити задачі та успішно виконувати етапи їх реалізації. Вебінар буде корисний тим, хто: працює, але не бачить перспектив; прагне змінити своє професійне життя; хоче краще пізнати власне «я». Ведуча вебінару – Іщук Ольга, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Запорізького національного університету. Веде навчальні курсі, присвячені професійному розвитку, має власну психологічну практику, проводить навчальні тренінги, бізнес-тренінги, консультації з особистісного та професійного розвитку. Мова вебінару – російська. Тривалість - 52 хв.
12.11.2018
Вебінар «Бізнес-ідея: де і як її знайти»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» представляє вебінар: «Бізнес-ідея: де і як її знайти». Вебінар буде корисний: тим, хто шукає «свою» сферу діяльності; підприємцям-початківцям і тим, хто хоче перейти на самозайнятість; чинним підприємцям, які шукають нові напрямки в розвитку бізнесу; тим, хто хоче щось поміняти у сфері професійної реалізації, але не знає з чого почати. У ході вебінару ви дізнаєтесь: що таке бізнес-ідея; які існують варіанти пошуку бізнес-ідеї; як знайти «свою» бізнес-ідею; як оцінити потенціал обраної бізнес-ідеї; який шлях необхідно пройти від ідеї до кінцевого результату; приклади, практичні поради і вправи з пошуку найкращого варіанту для реалізації власного потенціалу. Ведуча вебінару – Наталя Козенко, асистент проектів міжнародної технічної допомоги, член комісії із захисту бізнес-планів для отримання грантів від міжнародних донорів (EU, DFID, KfW). З 2014 року працювала в проектах ООН з надання безумовної грошової допомоги в Харківській, Донецькій і Луганській областях, а також у проектах із життєзабезпечення шляхом надання грантів на самозайнятість та мікропідприємництво в 24 регіонах України.
31.10.2018
Вебінар «Як вийти на новий рівень і змінити своє життя?»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» разом з Карітасом Маріуполя представляють вебінар: «Як вийти на новий рівень і змінити своє життя?». Вебінар стане у нагоді тим, хто заплутався і не може зрушити з мертвої точки: уже кілька місяців, а може, й років, не може збільшити свої доходи; хоче змінити своє життя на краще, але не знає, як; шукає нові можливості. Розберемо такі теми: Як змінити своє мислення? Як правильно ставити цілі? Де взяти сили й мотивацію? 5 простих кроків, які змінять ваше життя. Чому потрібно відкрити свою справу? Ведуча вебінару – Галина Щебітченко, підприємець (у бізнесі з 2010 року), консультант зі створення своєї справи, фахівець із планування доходів, експерт в області саморозвитку й особистісного зростання, бізнес-тренер, ментор, фасилітатор.
10.10.2018
Вебінар «Маркетинг: методи просування послуги, товару»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» разом з навчальним центром «Планета знань» представляють вебінар: «Маркетинг: методи просування послуги, товару». Вебінар дасть змогу: 1. Отримати знання в області видів реклами та стимулювання збуту. 2. Ознайомитися з системою 7Р - комплексним підходом до рекламування власної справи. 3. Сформувати поняття про актуальність бізнес-сторінок у соціальних мережах. 4. Отримати знання про безкоштовні ресурси просування бізнесу. Програма вебінару: 1. Маркетинг: методи просування послуги, товару: реклама; стимулювання збуту; персональні продажі; PR – Public Relations (піар); маркетингова стратегія (4ps). 2. SMM-просування: Facebook – бізнес-сторінки – створення, контент, візуалізація; безкоштовні програми створення дизайну; таргетована реклама та її налаштування. 3. Безкоштовні платформи для створення сайту-візитки. Вебінар буде корисний підприємцям-початківцям та людям, які планують самозайнятість або хочуть відкрити власну справу. Ведуча вебінару – Коробцова Дар’я, підприємець, засновник та керуючий навчального центру «Планета знань», бізнес-тренер, член комісії з захисту бізнес-планів, викладач курсу «HR-менеджер». Має більше 9 років стажу управлінської діяльності, найму персоналу, розробки та реалізації проектів адаптації, корпоративної культури компанії.

Scroll Up