Відео | Кар`єра для нового життя
uk ru

Відео

26.09.2018
Вебінар «Як підвищити власну ефективність?»
Соціальний портал «Кар'єра для нового життя» спільно з Карітасом Запоріжжя представляють вебінар: «Як підвищити власну ефективність?». У вас є мета й бажання, але з якихось причин ви не готові їх утілювати? Рішення цієї та багатьох інших проблем ви знайдете на нашому вебінарі. Учасники зможуть побудувати та опрацювати власні плани дій, які призведуть до здійснення мрій та кар’єрного зростання. Консультант із питань працевлаштування Карітасу Запоріжжя Оксана Камишева поділиться з вами секретами використання ресурсів, на які можна спиратися в процесі переходу від наміру до дії, а також у налаштуванні систем пріоритетів у досягненні мети. Після майстер-класу ви зможете: підвищити особисту й професійну ефективність; розуміти, що заважає та що допомагає вам бути ефективним; побачити переваги проактивної позиції в контексті досягнення власної мети. Вебінар проводить Камишева Оксана, практичний психолог. Працювала фахівцем з надання послуг з працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном і протидії торгівлі людьми, проходження співбесіди, адаптації на новому робочому місці, планування.
26.06.2018
Вебінар «Ефективні переговори в бізнесі й житті»
Вам буде корисний цей вебінар, якщо Ви: – прагнете підвищити результативність переговорів у професійній діяльності та в особистому житті; – перебуваєте в умовах конкуренції, і Вам необхідно відстоювати власні інтереси; – хочете навчитися ефективно проводити переговори й уміло знаходити взаємовигідні рішення. Програма вебінару: 1. Якісна підготовка – основа успішних переговорів: – визначення ключових понять у переговорах (інтереси, позиції, цінності, найкраща альтернатива, стратегія, тактика); – аналіз власних переговорних ресурсів і ресурсів опонента; – внутрішні установки, самоідентифікація в процесі переговорів, стресостійкість (технологія «Магнітне поле»). 2. Розуміння мотивів у переговорах: що рухає Вами й Вашим опонентом (прийоми впливу на співрозмовника в ході переговорів – технологія «Формула N»). 3. Управління сценарієм переговорів за технологією «Сценарні комунікації». У результаті Ви отримаєте цінні знання та навички: – дізнаєтеся, як правильно підготуватися до переговорів; – познайомитеся з прийомами «зчитування» ситуації та розуміння того, що відбувається під час переговорів; – опануєте деякі переговорні техніки для досягнення результату. Вебінар проводила Ірина Патлах. Підприємець, співзасновник і керуючий партнер тренінгової компанії «АЛЬБА», сертифікований бізнес-тренер, експерт багатьох медіа-проектів. В особистому арсеналі: 15 років підприємницького досвіду, 12 років тренерської практики, більше ніж 150 корпоративних і 1000 індивідуальних клієнтів.
26.06.2018
Вебінар «Основи самопрезентації: заговори так, щоб тебе побачили»
Вам буде корисний цей вебінар, якщо ви хочете: • упевнено почуватися на співбесідах; • бути переконливим на переговорах та у спілкуванні з клієнтами; • на більш якісному рівні демонструвати свої професійні та особисті якості оточуючим (керівнику, колегам, підлеглим, клієнтам). Програма вебінару: 1. Самопрезентація: сутність, завдання й загальні принципи. 2. Різні тактики й стратегії невербальної поведінки для створення загального позитивного враження. 3. «Вербальне ядро» самопрезентації: що сказати, щоб досягти мети. Привертаємо увагу → викликаємо цікавість → пробуджуємо бажання → спонукаємо до дії. 4. «Точка пам’яті» або як піти, щоб залишитися. У результаті вебінару Ви дізнаєтеся: • як викликати симпатію в партнера й публічно позиціонувати свої особистісні та професійні якості; • конкретні технології самопрезентації (AIDA, «властивість – вигода»); • як «знімати» сумніви й заперечення, схиляти до своєї точки зору співрозмовника, зберігаючи при цьому хороші відносини з ним. Ведуча вебінару – Богуславська Ольга. Підприємець, співзасновник і керуючий партнер тренінгової компанії «АЛЬБА», сертифікований бізнес-тренер, експерт багатьох медіа-проектів: «Мій Бізнес», «Школа громадської активності», AIESEC, журнал «Ваш бізнес», телеканал «Алекс». В особистому арсеналі: 12 років підприємницького досвіду, 9 років тренерської практики, більше 150 корпоративних і 2000 індивідуальних клієнтів.

Scroll Up