Відео | Кар`єра для нового життя
uk ru

Відео

30.11.2018
Вебінар «Відкрийте нові можливості професійного розвитку»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» представляє вебінар: «Відкрийте нові можливості професійного розвитку». Вебінар дасть змогу: дослідити власний образ кар’єри; прояснити очікування від професійного майбутнього; навчитися будувати професійно орієнтовані цілі; дізнатися, як правильно ставити задачі та успішно виконувати етапи їх реалізації. Вебінар буде корисний тим, хто: працює, але не бачить перспектив; прагне змінити своє професійне життя; хоче краще пізнати власне «я». Ведуча вебінару – Іщук Ольга, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Запорізького національного університету. Веде навчальні курсі, присвячені професійному розвитку, має власну психологічну практику, проводить навчальні тренінги, бізнес-тренінги, консультації з особистісного та професійного розвитку. Мова вебінару – російська. Тривалість - 52 хв.
15.08.2018
Вебінар «Вдала співбесіда – успішне працевлаштування!»
Співбесіда з роботодавцем – вирішальний крок на шляху до працевлаштування. Помилок буває багато – від зовнішнього вигляду до емоційного перенапруження. Вебінар «Вдала співбесіда – успішне працевлаштування!» дає чудову можливість всебічно підготуватися до проходження омріяної співбесіди та дізнатися про нове, а саме: - що треба знати, перш ніж іти на співбесіду; - як почуватися впевненим; - як поводитися на співбесіді; - найчастіші запитання та тести від роботодавців. Вебінар проводить Камишева Оксана, практичний психолог (Карітас Запоріжжя). Працювала фахівцем з надання послуг з працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном і протидії торгівлі людьми, проходження співбесіди, адаптації на новому робочому місці, планування.
23.07.2018
Вебінар «Основи створення успішного резюме»
Якщо ви шукаєте роботу й хочете скористатися шансом привернути до себе увагу за допомогою резюме, тоді обов’язково дивіться вебінар «Основи створення успішного резюме». Резюме — дзеркало вашої праці. Саме від якості наповнення резюме залежить, чи запросять вас на співбесіду. Вебінар дає відповіді на такі питання: – Як правильно скласти власне резюме? – Що варто писати та в яких обсягах? – Як має виглядати резюме, щоб його помітили серед безлічі інших? – Як найкраще описати свій професійний досвід? – Чи потрібно прикріплювати свою фотографію і, якщо так, то яку? – Як краще подати особисту інформацію та описати професійні навички? Вебінар проводить Камишева Оксана, практичний психолог (Карітас Запоріжжя). Працювала фахівцем з надання послуг з працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном і протидії торгівлі людьми, проходження співбесіди, адаптації на новому робочому місці, планування.

Scroll Up