Відео | Кар`єра для нового життя
uk ru

Відео

30.11.2018
Вебінар «Відкрийте нові можливості професійного розвитку»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» представляє вебінар: «Відкрийте нові можливості професійного розвитку». Вебінар дасть змогу: дослідити власний образ кар’єри; прояснити очікування від професійного майбутнього; навчитися будувати професійно орієнтовані цілі; дізнатися, як правильно ставити задачі та успішно виконувати етапи їх реалізації. Вебінар буде корисний тим, хто: працює, але не бачить перспектив; прагне змінити своє професійне життя; хоче краще пізнати власне «я». Ведуча вебінару – Іщук Ольга, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Запорізького національного університету. Веде навчальні курсі, присвячені професійному розвитку, має власну психологічну практику, проводить навчальні тренінги, бізнес-тренінги, консультації з особистісного та професійного розвитку. Мова вебінару – російська. Тривалість - 52 хв.
12.11.2018
Вебінар «Бізнес-ідея: де і як її знайти»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» представляє вебінар: «Бізнес-ідея: де і як її знайти». Вебінар буде корисний: тим, хто шукає «свою» сферу діяльності; підприємцям-початківцям і тим, хто хоче перейти на самозайнятість; чинним підприємцям, які шукають нові напрямки в розвитку бізнесу; тим, хто хоче щось поміняти у сфері професійної реалізації, але не знає з чого почати. У ході вебінару ви дізнаєтесь: що таке бізнес-ідея; які існують варіанти пошуку бізнес-ідеї; як знайти «свою» бізнес-ідею; як оцінити потенціал обраної бізнес-ідеї; який шлях необхідно пройти від ідеї до кінцевого результату; приклади, практичні поради і вправи з пошуку найкращого варіанту для реалізації власного потенціалу. Ведуча вебінару – Наталя Козенко, асистент проектів міжнародної технічної допомоги, член комісії із захисту бізнес-планів для отримання грантів від міжнародних донорів (EU, DFID, KfW). З 2014 року працювала в проектах ООН з надання безумовної грошової допомоги в Харківській, Донецькій і Луганській областях, а також у проектах із життєзабезпечення шляхом надання грантів на самозайнятість та мікропідприємництво в 24 регіонах України.
31.10.2018
Вебінар «Як вийти на новий рівень і змінити своє життя?»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» разом з Карітасом Маріуполя представляють вебінар: «Як вийти на новий рівень і змінити своє життя?». Вебінар стане у нагоді тим, хто заплутався і не може зрушити з мертвої точки: уже кілька місяців, а може, й років, не може збільшити свої доходи; хоче змінити своє життя на краще, але не знає, як; шукає нові можливості. Розберемо такі теми: Як змінити своє мислення? Як правильно ставити цілі? Де взяти сили й мотивацію? 5 простих кроків, які змінять ваше життя. Чому потрібно відкрити свою справу? Ведуча вебінару – Галина Щебітченко, підприємець (у бізнесі з 2010 року), консультант зі створення своєї справи, фахівець із планування доходів, експерт в області саморозвитку й особистісного зростання, бізнес-тренер, ментор, фасилітатор.
10.10.2018
Вебінар «Маркетинг: методи просування послуги, товару»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» разом з навчальним центром «Планета знань» представляють вебінар: «Маркетинг: методи просування послуги, товару». Вебінар дасть змогу: 1. Отримати знання в області видів реклами та стимулювання збуту. 2. Ознайомитися з системою 7Р - комплексним підходом до рекламування власної справи. 3. Сформувати поняття про актуальність бізнес-сторінок у соціальних мережах. 4. Отримати знання про безкоштовні ресурси просування бізнесу. Програма вебінару: 1. Маркетинг: методи просування послуги, товару: реклама; стимулювання збуту; персональні продажі; PR – Public Relations (піар); маркетингова стратегія (4ps). 2. SMM-просування: Facebook – бізнес-сторінки – створення, контент, візуалізація; безкоштовні програми створення дизайну; таргетована реклама та її налаштування. 3. Безкоштовні платформи для створення сайту-візитки. Вебінар буде корисний підприємцям-початківцям та людям, які планують самозайнятість або хочуть відкрити власну справу. Ведуча вебінару – Коробцова Дар’я, підприємець, засновник та керуючий навчального центру «Планета знань», бізнес-тренер, член комісії з захисту бізнес-планів, викладач курсу «HR-менеджер». Має більше 9 років стажу управлінської діяльності, найму персоналу, розробки та реалізації проектів адаптації, корпоративної культури компанії.
26.09.2018
Вебінар «Як підвищити власну ефективність?»
Соціальний портал «Кар'єра для нового життя» спільно з Карітасом Запоріжжя представляють вебінар: «Як підвищити власну ефективність?». У вас є мета й бажання, але з якихось причин ви не готові їх утілювати? Рішення цієї та багатьох інших проблем ви знайдете на нашому вебінарі. Учасники зможуть побудувати та опрацювати власні плани дій, які призведуть до здійснення мрій та кар’єрного зростання. Консультант із питань працевлаштування Карітасу Запоріжжя Оксана Камишева поділиться з вами секретами використання ресурсів, на які можна спиратися в процесі переходу від наміру до дії, а також у налаштуванні систем пріоритетів у досягненні мети. Після майстер-класу ви зможете: підвищити особисту й професійну ефективність; розуміти, що заважає та що допомагає вам бути ефективним; побачити переваги проактивної позиції в контексті досягнення власної мети. Вебінар проводить Камишева Оксана, практичний психолог. Працювала фахівцем з надання послуг з працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном і протидії торгівлі людьми, проходження співбесіди, адаптації на новому робочому місці, планування.
12.09.2018
Вебінар «Бізнес, що генерує прибуток»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» разом з навчальним центром «Планета знань» представляють вебінар: «Бізнес, що генерує прибуток». Вебінар дасть змогу навчитися: 1. Обчислювати базові економічні показники: доходи, витрати, прибуток, точка беззбитковості. 2. Складати інвестиційний бюджет (для відкриття бизнесу). 3. Прораховувати постійні та змінні витрати для того, щоб скласти життєздатний бюджет на місяць, квартал, рік. 3. Складати бізнес-план. 4. Прораховувати вартість послуг чи товарів трьома різними способами. Вебінар буде корисний: – початкуючим підприємцям; – людям, які хочуть відкрити власну справу або планують самозайнятість. Вебінар провела Куценко Олена – підприємець, засновник та керуючий навчального центру «Планета знань», бізнес-тренер, член комісії з захисту бізнес-планів, експерт з фінансового планування та бухгалтерського супроводу ФОП, викладач курсу IT-технологій. Має більш ніж 15 років стажу управлінської та викладацької діяльності.

Scroll Up