Загартована труднощами | Кар`єра для нового життя

Загартована труднощами

Історія Горобець Наталі заворожує – стільки сили духу в одній людині. А зробили її такою труднощі, втрати й бажання подолати все це заради близьких

Наталя жила й працювала перукарем у селищі Широкине Донецької області. Військові дії в країні змусили її разом із сім’єю покинути рідний дім і переїхати до Маріуполя. Два роки тому вона пережила не тільки складності переїзду, але й дикий біль, пов’язаний із втратою рідної людини – чоловіка, який загинув тоді.

Наталя втратила опору, друга, але не опустила руки. Заради дочки вона не дозволяє собі розкисати й продовжує працювати перукарем. Організувала собі робоче місце, для чого зняла невелику гостинку, і вже сформувала досить велику клієнтську базу. Працює Наталія по 10 – 12 годин на добу та своєю працею заробляє кошти для становлення дочки-підлітка. Крім цього, забезпечує маму-пенсіонерку, яка теж переїхала до неї із Широкиного.

Наталя з чоловіком мріяли про свою квартиру, заробляли й відкладали гроші протягом 13 років. Наша героїня все-таки здійснила цю мрію, але, на превеликий жаль, уже одна…

Сьогодні Наталя працює не покладаючи рук і потихеньку освоює ази роботи візажиста. Завдяки Карітасу вона отримала базові знання в цій області й тепер пробує навички на практиці.

Ми сподіваємося, що ці знання допоможуть Наталі ще більше реалізувати себе, а також знайти додатковий дохід. Ми віримо в нашу героїню й зичимо їй успіхів.

Поділитися:


Scroll Up