З шахтних глибин – на вершини фотомистецтва | Кар`єра для нового життя

З шахтних глибин – на вершини фотомистецтва

У нашій новій історії успіху ми розповімо про Олексія – хлопця, який працював у гірничодобувній галузі, кожного дня опускався в шахту й любив свою справу

Олексій родом з Єнакієвого, за освітою інженер-механік. Працював на шахті гірником по ремонту гірничих виробок і планував здобувати другу вищу освіту в гірничодобувній галузі. Усе було стабільно добре, поки шахту не закрили через військовими дії в країні.

Як і багато інших жителів Сходу України, Олексій зіткнувся із ситуацією зміни місця проживання й роботи. Переїзд – це вкрай складно, адже поміняти потрібно багато, а часом навіть усе! Заради близьких людей намагаєшся не падати духом. Олексій знайшов у собі сили, впевненість, бажання змінити своє життя. Разом із дівчиною та домашнім улюбленцем хлопець переїхав до Маріуполя. А далі пошуки житла, роботи …

Його досвід і знання в Маріуполі не стали в нагоді. Але це й на краще: Олексій дізнався про бізнес-курси для молодих підприємців, які проводив благодійний фонд «Карітас». Уже на курсах Олексій дізнався про гранти цього фонду. За його словами, саме люди, які вели курси, викликали довіру й бажання спробувати свої сили в отриманні грантової допомоги. І хлопець отримав грант на перенавчання. Він перенавчитися на фотографа, кардинально поміняв профіль діяльності – став майстром фотографії, хоч раніше це його не цікавило. Грантові кошти допомогли йому закупити робочий інвентар і розширити коло своїх професійних послуг.

Олексій

Зараз у планах Олексія вийти на стабільний робочий графік і матеріальний дохід. Це буде нелегко, тому що на ринку фотопослуг у Маріуполі існує велика конкуренція.

Але, спілкуючись із нашим героєм, ми побачили його завзятість у діях, тому впевнені, що він із цим упорається. Олексій радить усім, хто досі не наважується звернутися по допомогу до благодійних організацій і не знаходить сил змінювати своє життя на краще, бути рішучими й пам’ятати, що життя одне – боятися просто ніколи!

Бажаємо Олексію творчих успіхів!

Поділитися:


Scroll Up