uk ru

Йти за мрією, щоб віднайти себе

Заробляти на життя – чи займатися улюбленою справою? Якщо робота не до душі, якщо не сприяє розвитку, не дає задоволення, чи варто жертвувати собою заради неї? Можливо, ваш потенціал гідний іншого призначення? Не спробуєш – не дізнаєшся…

Ольга Погасій виховує двох дітей, які потребують багато уваги й витрат. Старшому сину дев’ять років, він  із народження має інвалідність, а донечка зовсім маленька – їй два рочки. Ольга й за матір, і за батька для них, адже чоловік покинув її.

Коли підросла донечка, наша героїня почала шукати шляхи, щоб знову заробляти, роздумувала, що їй до душі і як можна це реалізувати. Раніше Ольга ким тільки не працювала  – від прибиральниці до управляючої банку, мала торгові точки. Вона втомилась отримувати досвід і не отримувати задоволення.

Ольга живе в селищі Кам’янське, що на Донеччині. Це напівсільська місцевість, де робочі місця обмежуються заводом, колонією, поштою та поліклінікою. А вона не хотіла йти цією стежкою – хотіла  нести естетику в світ. Вирішила, що робитиме оточуючих упевненими, здоровими, надаючи послуги краси.  Але на той момент в Ольги було лише бажання – ані знань, ані досвіду.

На щастя, вона вчасно дізналася про проект із перепідготовки в Маріуполі. Подала заявку й успішно пройшла курси з шугарингу та масажу. Перший крок  до мрії зробила.

Наступний крок – обладнати місце для роботи. І в цьому допоміг проект Карітасу України з надання бізнес-грантів. Спеціалісти фонду повірили в неї, і вона отримали гроші, на які у власному домі відремонтувала кімнату, зробивши з неї кабінет з окремим входом.

Ольга запустила процес, і рухатися можна було лише вперед. Тож швидко придбала необхідне обладнання, гроші на яке довелося знаходити додатково. Клієнти,  як зазвичай, знайшлися завдяки «сарафанному радіо», яке працює в Україні без перешкод.

Її міні-салон краси надає широкий спектр послуг: манікюр та педикюр, масаж та парафінотерапія, шугаринг та ваксинг.

Ольга вдячна Карітасу за поштовх до успіху.

У неї багато планів: зайнятися маркетингом та просувати послуги, отримати медсестринську освіту. Ольга лише розпочала свій шлях, і попереду багато роботи. Але її натхнення  –  діти – рухають її, і вона не зупиняється.

Сторінка проекту на facebook

Більше історій успіху

Вона годує цілу родину