Її прагнення допомагати іншим допомогло їй самій | Історія успіху

Її прагнення допомагати іншим допомогло їй самій

Харків уже став другою домівкою для Аліни. Минуло довгих три роки з тих пір, як вона переїхала сюди з Луганська.

Звичайно, це був складний в емоційному плані період, але доброта й чуйність харків’ян пом’якшили наслідки цього кроку.

За три роки багато чого сталося. Сам переїзд збігся з декретом. До нього Аліна працювала бухгалтером (професія, що не дуже близька до творчості). Але в період декрету захопилася фотографією, купила фотоапарат, освоїла ази й почала фотографувати знайомих і подруг.

На питання про те, як починалося її захоплення, вона розповіла, що одна з подруг виходила заміж і вирішила заощадити на весільному фотографі. Аліна взялася зробити фотографії весілля сама. До цього в неї не було особливого досвіду, але вона відчувала, що все повинно вийти. Фотоапарат був старенький, але, як каже Аліна, хороші кадри можна зробити й непрофесійною камерою. Головне тут майстерність фотографа. Але тоді вона ще не називала себе так.

Фото вийшли, й Аліна зміцнилася у своєму бажанні фотографувати. Потім був декрет, переїзд до Харкова й нова робота в Карітасі. На роботу вона влаштувалася бухгалтером. Тоді ж придбала новий, професійний фотоапарат. Але впевненості в роботі з ним ще не було.

Аліна хотіла не тільки віддавати час основній роботі, а й допомагати. Вона стала робити фотографії заходів, які проходили в Карітасі Харкова, як волонтер. Були складнощі й виклики. Потрібно було багато чого вчитися. Як приклад Аліна наводить Ярмарок вакансій, який відвідали понад 1500 осіб. Потрібно було зробити якісні фотографії. Усе це змушувало працювати над собою та вдосконалювати свої навички.

Терпіння й труд усе перетруть. Саме волонтерство Аліни, її бажання допомагати й відображувати життя Карітасу Харкова та його відвідувачів зробило з неї фотографа.

Тепер, коли в неї вже з’явилися постійні клієнти, позитивні відгуки в соціальних мережах, чітке розуміння свого подальшого шляху в цьому напрямку, вона зрозуміла, що все це було не дарма. Її прагнення допомагати іншим допомогло їй самій.

Більше історій успіху
Наші новини у Facebook

Поділитися:


Scroll Up