Втілення давнього бажання | Кар`єра для нового життя

Втілення давнього бажання

Історія Катерини про те, як вона отримала шанс навчитися бажаної професії

Наша героїня – творча особистість. Любить завдання, де потрібно працювати руками: щось змайструвати або навести красу. Тому вона завжди хотіла навчитися професії зі сфери краси. Так і вийшло: вона успішно пройшла курси манікюру та педикюру й тепер може похвалитися гарними роботами.

Але це сталося не відразу й не заплановано.

Освіта й досвід роботи Катерини пов’язані тільки зі сферою торгівлі – вона реалізовувала продукти й одяг. Працювала в цьому напрямку більше 10 років.

Так вона жила в Луганській області. Але через конфлікт на сході України переїхала з маленькою дитиною в місто Лозова, що на Харківщині.

Спочатку було непросто: виховувала сина й шукала підробіток усе в тій же знайомій їй сфері торгівлі. Згодом від інших переселенців і волонтерів дізналася про Карітас у Харкові. Крім гуманітарної допомоги, Катерина зацікавилася ще однією можливістю – грантами на перенавчання.

Звернувшись до фахівців проекту, Катерина визначила своє нове майбутнє, в якому її чекало втілення давнього бажання – навчитися манікюру і педикюру. Катя пройшла курси, на які навряд чи наважилася б, якби не допомога Карітасу.

Катерини

Тепер вона професійно робить дівчат красивими й доглянутими.

Звичайно, щоб повністю зануритися в творчу сферу, їй потрібні фінанси. Але вона поступово напрацьовує досвід, закуповує матеріали й думає про спеціальне приміщення.

А ми віримо в Катерину й зичимо їй успіху в новій діяльності.

Поділитися:


Scroll Up