Вона годує цілу родину | Кар`єра для нового життя

Вона годує цілу родину

Забезпечувати дітей та себе – найважливіша місія батьків. Надія Коваленко разом із чоловіком виховують чотирьох дітей, тому мають велику відповідальність. Мова йтиме про родину, яка завдяки агропроекту придбала корову, що стала їхньою годувальницею та основою родинного бізнесу.

Коли народилася третя дитина, родина переїхала до села Некременне Донецької області.

Роботи в селі не було. Тому вирішили займатися господарством. Спочатку в інкубаторі вирощували гусей. Процес пішов, але сталося так, що птахи загинули.

Шукали інші способи заробітку. Купили теличку, адже грошей на корову не вистачало. Пройшов час, перш ніж змогли отримати дохід. І той був невисокий – молоковоз збирає молоко за безцінь.

А потім якось у сільраді Надії повідомили про агропроект від Карітасу України, який підтримує приватне сільське господарство. Потрібно було лише заповнити та надіслати заявку.

Надію та її чоловіка охоплювали сумніви, думки про те, що ніхто не може просто так давати гроші. У них боролися цікавість і бажання ризикнути. Але вони нічого не втрачали, могла постраждати лише їхня довіра до оточуючих. Наважилися, бо хотіли, щоб їхні діти ні в чому не знали потреби.

Та побоювання, на щастя, не виправдалися. І Надія отримала грант. Грошей було достатньо для того, щоб купити корову та доїльний апарат. Після цього почали виробляти сир та сметану в більшій кількості, а ще – тверді та плавлені сири.

Надія побачила, що на такі обсяги власного молока не вистачає. Тож стала купляти молоко в людей, які тримають корів, допомагаючи і їм у збуті. А її власне виробництво набирає обертів та стає популярнішим не тільки в найближчих селах, а й далі.

Троє синів та донечка в цій родині тепер завжди нагодовані свіжими та здоровими молочними продуктами. Адже своє – найкраще.

Ми раді, що ще одна сім’я має достаток, розвиток та можливість продавати якісну продукцію.

Бажаємо нашим героям наснаги та успіхів!

Сторінка проекту https://www.facebook.com/career.for.new.life

Поділитися:


Scroll Up