Відродження столярного бізнесу | Кар`єра для нового життя
uk ru

Відродження столярного бізнесу

Анастасія за освітою фінансист, і в її послужному списку – п’ять років праці у сфері бухгалтерії. Але сімейна справа – столярні вироби – колись так захопила дівчину, що спонукала до розвитку цього бізнесу. Настя та члени її сім’ї чітко розподілили обов’язки, налагодили виробничу лінію – і в результаті домоглися вагомих успіхів у цій справі.

У Донецьку Анастасія працювала бухгалтером однієї з державних установ. Крім роботи, вона дуже захоплено займалася сімейною столярною справою, а згодом вирішила присвятити себе цьому бізнесу.

Настя відкрила приватне підприємство з виробництва меблів для офісів та кухні. Сім’я чітко організувала роботу підприємства, розподіливши обов’язки: батько займався постачанням сировини й матеріалів, чоловік відповідав за виробничу лінію, сама ж Анастасія взяла на себе роботу з документацією, обліком і бухгалтерією. Незабаром список надаваних ними послуг значно виріс. Підприємство стало успішно працювати й розвиватися.

цех

Але через військові дії в рідному місті їй із сім’єю довелося переїхати в Чорноморськ (Одеська область). Анастасія зняла житло, орендувала столярний цех з обладнанням і доклала максимум зусиль до відродження бізнесу, яким займалася в Донецьку.

Через якийсь час, отримуючи гуманітарну допомогу від Карітасу, Анастасія дізналася про гранти для роботодавців.

«Звичайно, я захотіла спробувати свої сили й вірила в успіх. Я за те, щоб не боятися йти вперед і бути сильною до кінця!» – каже дівчина нам на інтерв’ю.

Анастасія отримала грант на працевлаштування трьох переселенців, і ці люди зараз працюють у її команді.

На грантові кошти було закуплено верстат, поки що єдиний свій. Настя мріє про свої верстати й, треба відзначити, досить великими кроками йде до реалізації цієї мрії.

столярні

Сьогодні її команда виготовляє вироби з дерева будь-якої складності, займається обшивкою деревом лазень, саун, готелів та інших приміщень, задовольняючи навіть найвибагливіших замовників. Колосальна спільна праця, віра в себе й наполегливість – ось складова успіху сімейної справи їхньої великої родини.

Настя виховує двох діток і досягає успіху в розвитку сімейного бізнесу, а нам радить «знайти те, що ми любимо робити, і тоді це буде виходити на всі 100%».

виробничу

 

Поділитися:


Scroll Up