Скорочення на роботі: біда чи нові горизонти? | Кар`єра для нового життя
uk ru

Скорочення на роботі: біда чи нові горизонти?

Потрапити під скорочення – для багатьох привід не просто відчувати пригнічення, а визнати наступ чорної смуги життя

Але ж можна, як герой нашої історії, відкрити для себе простори можливостей, знайти новий шлях і домогтися успіху.

Денис, іще будучи молодим і перспективним, здобув дві вищі освіти (економічну й військову) й улаштувався працювати офіцером у ЗСУ. Він повністю присвячував себе роботі й домігся результату – став начальником продовольчої та речової служби. Але у 2006 році керівництвом було прийнято рішення закрити відділ, яким керував Денис.

Для нього це стало точкою відліку нового життєвого етапу. Денис почав пробувати свої сили в нових напрямках: вирощував гриби, займався продажами віконних систем. У підсумку знайшов перспективне і, головне, цікаве заняття для себе, зайнявшись виробництвом паливних брикетів.

Було непросто: справа нова, не вивчена, але саме це й вабило хлопця. Денис організував невелику команду однодумців і став працювати не покладаючи рук

Разом із розвитком бізнесу з’явилися й проблеми – почалися військові дії в його місті. Довелося покинути Донецьк і переїхати до Одеси. Пошуки нового житла, нової бази для виробництва – складнощі, які Денис стійко подолав. Він відновив свою справу в Одесі, тому його сім’я – дружина та дві дочки – пишається ним.

Одного разу, отримуючи допомогу від Карітасу як переселенець, він дізнався про гранти, які благодійний фонд видавав роботодавцям для створення робочих місць. І Денис узяв участь у конкурсі.

«Я нічого не втрачав, головне було показати перспективність розвитку мого бізнесу, а натомість я міг придбати фінансову допомогу для своєї організації. Мене це дуже надихало», – ділиться з нами Денис.

Отримавши гроші, він закупив установку для виробництва брикетів і прийняв на роботу ще трьох переселенців. Зараз його колектив із шести чоловік успішно працює та розвивається.

У планах у хлопців рости й рости.

А нам Денис радить не боятися складнощів, а в разі нездоланних проблем шукати нові горизонти для свого розвитку.

 

Поділитися:


Scroll Up