Сім’я Петаєвих дарує радість маріупольцям | Кар`єра для нового життя
uk ru

Сім’я Петаєвих дарує радість маріупольцям

Вони переїхали в Маріуполь із Донецької області, і тепер роблять місто цікавішим, створивши цілий комплекс послуг: антикафе, квест-кімнату й хостел, і все це під радісною назвою «Joy»

Внаслідок конфлікту на Сході України родині Пєтаєвих довелося змінити рід діяльності. Але тепер вони займаються тим, що їм подобається на 100% – вони створили бізнес, відкривши спочатку антикафе разом з іншою родиною, а пізніше – квест-кімнату й хостел.

Для них це спосіб працювати на себе, бути незалежними, отримувати в результаті стільки, скільки доклали зусиль, знань, часу й, звичайно, грошей.

Раніше я був вихователем у школі-інтернаті, – розповідає Микола Петаєв. – Це цікава робота. Мені подобалося бути авторитетом для підлітків. Вони мене слухались і змінювалися на краще. А до цього я працював у прикордонній службі. Але для мене важливо бути неприв’язаним до роботи й мати вільний час, саме тому зараз я відчуваю себе прекрасно, займаючись бізнесом.

Для створення антикафе в нагоді стала допомога знайомих і друзів: люди приносили меблі, піддони, дивани та інше обладнання, часто в безкоштовне користування.

Разом із цією ідеєю вони реалізували іншу, не менш захопливу – створили квест-кімнату.

Зараз антикафе радує відвідувачів. Це місце для проведення дозвілля й навчання – сюди приходять діти, школярі, молодь і люди старшого покоління. Тут проходять заняття, ігри та просто веселе спілкування.

З моменту створення простору дві сім’ї вкладали дохід у розвиток бізнесу. Через рік прийшла нова ідея – відкрити хостел. Вони створили тільки одну кімнату на шість відвідувачів. Як і раніше, робили все самі. Але цього було недостатньо – потрібно було розширювати площу, щоб розділити її на чоловічу й жіночу кімнати.

Дуже вчасно проект надання бізнес-грантів благодійного фонду Карітас з’явився в житті Петаєвих. Вони подали заявку, і її швидко схвалили. Отримавши гроші, за тиждень вони відкрили другу кімнату.

«Joy» – це місце нових знайомств, корисних бесід, навчальних заходів та гарного настрою. І тепер це місце стало більшим, а це значить, що більше людей зможуть тут побувати. Відвідувачі з різних міст і країн створюють неповторну атмосферу. «Joy» їх об’єднує і вчить, що спільну мову можна знайти з ким завгодно. Для цього потрібно лише поставити собі за мету зрозуміти іншого.

Ми раді, що Карітас узяв участь в об’єднанні людей. Бажаємо успіхів і процвітання.


Сторінка проекту на Facebook

 


Scroll Up