Шити, вишивати – добра наживати | Кар`єра для нового життя

Шити, вишивати – добра наживати

Останні шість років Анна з Мелітополя присвячує вишиванню. Але просувати свої товари вона не вміла та й соромилася.

Клієнти дізнавалися про неї завдяки «сарафанному радіо» та публікаціям у соціальних мережах, та все ж вона змогла напрацювати клієнтську базу. Робота приносила нестабільний прибуток, тому потрібно було щось змінювати. Дізнавшись про безкоштовну бізнес-школу, яка проходила у Мелітополі, Анна вирішила спробувати свої сили.

Насправді, Анна може вишити майже все що завгодно, наприклад, мережева, чохли на телефони, обкладинки на документи, сумки тощо. Вона співпрацює вже певний час із базою відпочинку в Кирилівці. Їхній логотип Анна перевела у машинний формат і кожного року вишиває його для халатів, спецодягу, рушників. Таку ж роботу виконує і для приватних дитсадків, колективу бальних танців.

рекламувати

Серед незвичайних виробів – замовлення з Німеччини, вишивка на підгузках. Несподівано, але на них наносяться вишиті дата, вага, зріст новонародженого і ставиться в рамку як сувенір.

Анна не вміла рекламувати товари через інтернет і до того ж відчувала дискомфорт від такої необхідності. Через це замовлення були непостійними і дохід дуже коливався. Виховуючи самостійно неповнолітню доньку, вона розуміла, що не може ризикувати фінансовим становищем сім’ї та має покласти край своїй невпевненості.

Навчання Анни у бізнес-школі

Бізнес-школа, яка проходила в межах проекту Карітасу Запоріжжя «Зміцнення соціальної згуртованості», дала новий поштовх у розвитку творчого бізнесу Анни.

«У групі були як початківці, які планують бізнес, так і досвідчені учасники, але без стабільного доходу. Група була дуже різноманітною, але ніхто не втік, адже тренерка змогла зацікавити кожного», – із вдячністю згадує Анна.

На заняттях учасники відпрацьовували різні аспекти ведення бізнесу, зокрема, тему просування. І тоді Анна зрозуміла, наскільки важливо вміти рекламувати товар чи послугу, аби зацікавлені клієнти змогли його знайти.

«Навчання допомогло зрозуміти, що не потрібно боятися говорити про себе і рекламувати. Було багато психології продажів, що змінило моє мислення», – висловлює свою думку Анна.

бізнес

Тепер вона має більше шансів знаходити своїх вдячних клієнтів, використовуючи знання та спеціальні інструменти.  І як результат – вишивати та, як кажуть, добра наживати. Чого команда проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» і бажає Анні!

Подивитися готові роботи Анни

Поділитися:


Scroll Up