Щасливий випадок або успіх у кишені | Кар`єра для нового життя

Щасливий випадок або успіх у кишені

Уявіть собі молоду дівчину віком 28 років. У неї є родина: дворічна дитина та коханий чоловік. Має технічну освіту, займається власним бізнесом. У селі

Це образ успіху, що неможливий без зусиль. Це історія про дівчину, яка отримала грант в агропроекті та започаткувала власну справу.

Анастасія Кірєєва в певному сенсі, як і більшість наших отримувачів допомоги, також переселенець, адже змінила місце проживання в межах регіону й переїхала з родиною до селища Білокузьминівка Костянтинівського району.

З дитинства мріяла стати ветеринаром, але професію обрала зовсім іншу – технічну, за якою не працювала.

Якось на  одному з місцевих сайтів чоловік Анастасії побачив інформацію про прийом заявок в агропроект від Карітасу України. Це можливість для тих, хто хоче реалізувати себе в сільськогосподарському бізнесі. На той момент залишалося кілька днів до кінцевого терміну подачі заявок.

Знаєте, завжди цікаво чути історії, коли людина не вірить, що «дійсно хтось отак просто може дати гроші» й що  отримати допомогу зможе саме вона. Анастасія не вірила, що отримає цей грант, бо раніше такого досвіду не мала. Та невдовзі вона отримала гроші на втілення своєї ідеї. Вони з чоловіком закупили перепілок та курей-бройлерів.  І ще їй знадобився інкубатор.

Це був перший, проте успішний досвід вирощування птахів. Тому найголовніший висновок, який зробила дівчина – потрібно пробувати!

Бізнес пішов добре. Люди з околиць почали дізнаватися про хороше м’ясо. Запрацювало «сарафанне радіо».  Це найкраща реклама в селищі, і працює вона бездоганною. А головне – безкоштовно.

Люди, знаючи про якість товару Анастасії, рекомендували його своїм знайомим. А успіх цього бізнесу, в першу чергу, залежить від здоров’я птахів. Анастасія дбає про них. Її дитяча мрія частково здійснилася: вона лікує тварин та ставить їх на ноги. Як це правильно робити, аби якість м’яса не постраждала, вона дізнається з мережі інтернет. Звичайно, першому-ліпшому джерелу не довіряє: «Я читаю інформацію на декількох сайтах, перевіряю ЇЇ та роблю висновок, що потрібно робити в тій чи іншій ситуації».

Анастасія щаслива, що займається саме цим бізнесом, і має плани на майбутнє. І ми раді, що благодійний фонд Карітас причетний до процвітання ще однієї української родини.

Новини нашого проекту в Facebook

Поділитися:


Scroll Up