Про туризм, переїзд та грант: історія Жанни | Кар`єра для нового життя

Про туризм, переїзд та грант: історія Жанни

Змінивши одного разу кар’єрний шлях, Жанна відкрила туристичне агентство, і ось уже дев’ять років тримає на плаву свій бізнес. Конфлікт на Сході України змусив її переїхати до Одеси й перезапустити компанію.

Жанна за професією економіст. Працювала в банку бухгалтером. Звичайно, чимось ця робота подобалася, але дівчину тягло до подорожей. Згодом Жанна зайнялася питанням, як відкрити свою справу з надання туристичних послуг.

Величезна конкуренція – найбільша біда цього бізнесу. Але наша героїня впоралася з нею «на ура». Жанна відкрила туристичне агентство, і ось уже 9 років тримає на плаву свій бізнес, створивши при цьому робочі місця.

туризм

У період кризи це дуже важко. До того ж, Жанна переселенка з Донецька. Важкий період переїзду вже позаду, і зараз вона живе й розвиває свою справу в Одесі. Було важко запустити діяльність агентства після переїзду, адже в новому місті все потрібно було починати з нуля.

«Не буває випадкових зустрічей», – подумала якось Жанна, одного разу зустрівши своїх знайомих, теж переселенців із Донецька, які тоді проходили навчання від Карітасу.

Вони розповіли їй про грантову допомогу для роботодавців, яку дає Карітас. І, звичайно ж, жінка вирішила, що не спробувати себе в такому проекті просто не можна.

«Потрібно вірити в себе й у жодному разі не боятися невдач. Сьогодні невдача – а завтра успіх», – мотивувала себе підприємиця.

Із таким настроєм важко не отримати бажаного! Жанна отримала від Карітасу грант на працевлаштування ще одного помічника в її колектив. Завдяки грантовій допомозі вона закупила все необхідне для роботи нового співробітника.

туризм

Сьогодні туристичне агентство Жанни в Одесі процвітає, а в наступному році святкуватиме свій ювілей – 10 років компанії. Багато її клієнтів – напрацювання минулих років. Для вдалого перезапуску роботи туристичної компанії Жанні довелося попрацювати над рекламою та над виглядом офісу, знайти гідних колег. Усі ці завдання виявилися по плечу цілеспрямованій бізнесвумен.

Жанна, вже досвідчений підприємець, радить нам ніколи не здаватися і хоча б маленькими крочками просуватися до своєї великої мрії. А ми раді, що Карітас зміг узяти участь в успіху ще однієї мешканки України.

 

Поділитися:


Scroll Up