Про «медові» родинні зв’язки | Кар`єра для нового життя

Про «медові» родинні зв’язки

Ця історія про агробізнес, що є не тільки прибутком, а ще й можливістю порадувати близьких

Андрій Павлович – один із тих, хто отримав грант в агропроекті Карітасу на розвиток сільського господарства та успішно ним займається.

Цьому чоловіку, що живе у Великоновоселківському районі Донецької області, 58 років.  Він виростив дітей, проте залишається годувальником у родині, адже живе з дружиною та тещею.

Працював на багатьох роботах. За професією механік, був і водієм, й інженером. Та, крім «звичайної» роботи в селі, ніколи не сидів без діла. Тож займався городом і вуликами. Останнім – уже 6 років.

Але у 2015 році сталося лихо: пропали бджоли, бізнес припинився. Грошей на купівлю нових сімей в Андрія Павловича не було.

Згодом знайшов шлях, як відновити свою цікаву та прибуткову справу, бо дізнався про грантову програму Карітасу.

Великих надій не плекав, але сподівався, що заявку схвалять. Андрій Павлович таки отримав гроші та  закупив п’ять сімей. І тепер знову тримає вулики та продає мед. Цей продукт – натуральний, якісний – користується попитом.

Для нашого героя  це справа, яка  приносить радість не тільки йому. Це можливість порадувати онуків, які люблять смачненьке, можливість проводити дозвілля разом із ними.

Андрій Павлович розповів, що якось вони з дружиною перевдягли онука, що приїхав із Донецька, у спеціальний одяг та повели навчати бджолиної справи. І наука пішла – йому сподобалось. Такі згадки зв’язують родинними узами міцніше.

Ми раді, що агропроект допомагає родині забезпечити себе матеріальними благами та ще й стати ближчими з родичами!

Нехай так триває й надалі. Бажаємо успіхів!

Сторінка проекту на facebook

Поділитися:


Scroll Up