Про любов до кулінарії: історія Любові Кравченко | Кар`єра для нового життя

Про любов до кулінарії: історія Любові Кравченко

Узятися за розвиток веганської культури харчування в Харкові вирішила наша героїня – приватний кухар Любов. А для того, щоб вона могла розвивати свої навички й приймати більше замовлень, Карітас Харків допоміг їй купити устаткування

З Любов’ю Кравченко ми познайомилися на проекті «We rise. Зростаємо разом» у Харкові, де жінкам безкоштовно надавалася можливість пройти тренінги з працевлаштування, а потім навчитися в бізнес-школі та отримати грант.

На початку проекту Любов вирішила відновити свою професійну діяльність кухаря.

До 2014 року вона жила в Луганську, працювала шеф-кухарем у місцевому ресторані. Її кар’єра йшла вгору. Одним із кар’єрних ривків стала її участь у телешоу, де вона готувала в прямому ефірі.

«Коліна, звичайно, тремтіли! Але мені подобалося, й емоції переповнювали. Мене дуже підтримував колектив – знімальна група», – розповіла Люба.

Через конфлікт на Сході України їй довелося перебратися до Харкова: тут жили родичі, чия підтримка вагітній тоді Любові була необхідна. Після народження дочки вона чи не кожного дня думала про те, як повернутися в улюблену професію.

Кулинария

Сырная нарезка с грушей и клубничным муссом

Вона знала, що в Харкові досить проектів, які допомагають переселенцям фінансово, стежила за тими, які надавали бізнес-гранти, подавала заявки, отримувала відмови та знову подавала. За пару років у Любові склалося чітке розуміння того, для чого їй бізнес-грант: закупити обладнання й стати приватним кухарем.

Кулинария

Ореховое сыроедческое молоко с фиником

Навесні 2018 Любов не просто захотіла отримати бізнес-грант, але й була внутрішньо готова. Наша героїня – одна з тих, хто цілеспрямовано скористався шансом і тепер сміливо рухається до мрії.

Зараз вона обслуговує міні-банкети, міні-весілля й фуршети до 30 чоловік.

«Коли я пройшла в проект «We rise. Зростаємо разом», я відчула впевненість – почуття, що тепер готова гори звернути. Знала, що потрібно все пройти, навчитися, і в результаті отримати грант», – ділиться з нами Люба.

І дійсно, більшості учасників допомагає саме віра в них з боку організаторів.

Кулинария

Плантан с миксом из овощей

Любов до кулінарії рухає Любов уперед, тому вона вирішила освоїти веганство. Хоча така кухня ще не настільки популярна, але саме цим вона й приваблює. У Харкові немає навчальних курсів, але Любу це не зупиняє: вона знаходить рецепти сама, а іноді клієнти допомагають знаходити нові страви. На щастя нашої героїні, все більше молоді, яка переконана в користі такого харчування, захоплюється веганством.

А наостанок додамо: коли мрія перетворюється на конкретну мету – виявляється, що до цієї мети всього кілька кроків! Бажаємо нашій героїні й усім читачам успіхів.

Поділитися:


Scroll Up