uk ru

Ольга Гуз: від підніжжя до вершин

Спілкуючись із тими, хто брав участь у наших проектах, розумієш, з якими сильними людьми доводиться зустрічатися. Ось як Ольга Гуз – на інтерв’ю вона з перших слів вразила своєю впевненістю та сміливістю.

Ольга – спортсменка. З восьми років почала займатися туризмом, баскетболом, скелелазінням, а згодом – незвичним видом спорту, льодолазінням.

Слухаючи розповіді Ольги про висоти, які вона брала, розумієш, що це – як у житті: щоб досягти мети, треба долати перешкоди – уперто, з вірою, не здаючись.

Життя Ольги сповнене спроб, а її досягнення – це результат зусиль та перемог.

Ольга – інструктор з альпінізму, кандидат у майстри спорту з альпінізму й скелелазіння, майстер спорту з льодолазіння, член збірної України з льодолазіння та учасниця проекту «Донбас – Сніговий Барс. Еверест-2015 за новим маршрутом».

Найважливіше її досягнення – двоє дітей, син та донька, яких вона виховує самостійно. Ці маленькі щастя складають їй компанію у відрядженнях.

Ольга переїхала з Донецька в Одесу в 2014 році. Завдяки благодійному фонду Карітас вона пройшла навчання й стала сертифікованим фітнес-тренером. І працювати захотіла з дітьми, адже це новий і перспективний напрямок. Але їй не вистачало знань.  Зараз Ольга зайнята пошуком  фітнес-центру.

– Як Ви вирішили займатися саме з дітьми?

– Діти дуже завантажені в школах, їм потрібна фізкультура й можливість скинути енергію, – з турботою відповідає Ольга. –  Тому я створюю спеціальну програму для дітей, яка включає фітнес і скелелазіння. Хочу приділити увагу дітям з інвалідністю, для яких такі заняття стануть допомогою в розвитку. А ще це допоможе розвивати толерантність у суспільстві.

Вона розповіла, який успіх був у дитини з діагнозом ДЦП після її занять: відбулися зміни в емоційному розвитку, дитина стала активніша та готова до взаємодії з оточенням.

Ольга планує  проводити безкоштовні тренування для переселенців, багатодітних сімей та інших незахищених категорій населення.

– З Вашої історії життя зрозуміло, що не все було легко. Що допомагало та рухало уперед?

– Так, у мене було багато труднощів. Я впадала у відчай, але не здавалася. Підйом неможливий без спусків. Це частина складного шляху, головне – навчитися правильно спускатися вниз.

– Звідки у Вас беруться сили одночасно на роботу, сім’ю і втілення нових ідей?

– Коли людина любить свою роботу, дихає, живе  нею – все виходить. Ось такий простий секрет, – бадьоро ділиться Ольга.

Ми впевнені, що фітнес-заняття Ольги допоможуть багатьом дітям стати сильнішими. Вона навчить їх позбавлятися від страху й отримувати перемоги – в першу чергу над собою, щоб гідно долати шлях від підніжжя до вершин.

Сторінка проекту на facebook

Більше історій успіху