Нести чистоту й добро | Кар`єра для нового життя

Нести чистоту й добро

Олена Коломоєць – жителька Мелітополя, керівник клінінгової компанії. Любить свою справу та постійно вчиться, покращує свої навички, аби якість послуг була на найвищому рівні

Олена свого часу працювала доцентом кафедри біології в університеті. Але якось у неї виникла цікава бізнес-ідея щодо створення клінінгової компанії. Вирішила – і зробила.

З’явилися постійні клієнти, і власна справа почала приносити прибуток. У компанії зростала кількість робочих місць, і вона все більше рухалася вгору. Але для подальшого розвитку бракувало професійних бізнес-знань.

Олена пройшла відбір та отримала навчальне місце в бізнес-школі, яку організував Карітас Запоріжжя  разом із партнерами Edison Space Coworking (проект «Перспектива»).

– Я навчалася в комфортних умовах, у робочій атмосфері. Отримала зворотний зв’язок, поради, допомогу від фахівців із ведення бізнесу. Після навчання в мене з’явилися нові ідеї, які я вже зараз утілюю в реальність, – розповідає Олена. – Моя команда каже, що в нас почався новий етап розвитку.

клининговой

Зараз компанія займається лише прибиранням, але є бажання опанувати й справу хімчистки. Завдяки цьому планується створення додаткових робочих місць. Саме тому після участі в бізнес-школі Олена подала заявку на отримання бізнес-гранту від проекту «Перспектива».  І тепер ми разом з нею очікуємо на отримання позитивного рішення.

За короткий час фірма добре зарекомендувала себе в Мелітополі, і в Олени завжди є нові замовлення. Але вона знає, що може досягти більшого, тому має мету – створення сайту фірми та просування послуг у соцмережах.

Наша героїня вдячна Карітасу, адже участь у бізнес-школі допомогла їй отримати професійні знання з розвитку підприємництва, а також надихнула її на нові напрямки  розвитку бізнесу.

Головне гасло її роботи – нести чистоту й добро в оселі людей.

Поділитися:


Scroll Up