Не чекай – малюй свою світлу смугу! | Кар`єра для нового життя
uk ru

Не чекай – малюй свою світлу смугу!

Втрачаючи те, що було звичним, ми починаємо раптом цінувати важливі для нас речі. Для Ірини з Луганська це знайомі люди. Саме їх відсутність у новому місті стала перешкодою до адаптації

Про Ірину та її історію ми дізналися з нашого проекту з працевлаштування в Запоріжжі.

За освітою Ірина журналіст, довгий час у Луганську працювала PR-менеджером у Луганському енергетичному об’єднанні. Це була хороша посада зі стабільною зарплатою.

Коли обстановка в місті стала небезпечною для життя дитини, Ірина прийняла рішення виїхати.

Для початку в Харків. Сюди переїхали і її друзі, колеги, тому вона не відчувала себе покинутою чи позбавленою орієнтирів. Вона знайшла роботу у сфері журналістики, адже для неї це можливість допомогти іншим переселенцям, хоча б інформаційно.

У цей час чоловік у зв’язку з роботою перебрався з Криму в Запоріжжя. Звичайно, така роздільність сім’ї позначалася і на дитині, і на сімейному бюджеті.

Тому Ірина з чоловіком та 9-річним сином зараз живе в Запоріжжі в гуртожитку, яке надав роботодавець чоловіка.

Ірині, творчій особистості, було важко знайти роботу в промисловому місті. Тут не було тієї підтримки близьких людей, знайомих облич колег і друзів, і вона опинилася сам на сам із жорстокою реальністю.

Зруйновані плани, втрата рідної домівки, відсутність перспектив – усе це загнало Ірину в чотири стіни гуртожитку, де вона провела рік наодинці зі своїм смутком.

Виходити в місто означало для неї бачити схожі на Луганськ обриси, промислові, заводські.

Згодом вона зізналася собі, що потребує допомоги й що насправді є всього два шляхи: «або йти вперед, або скласти руки й померти».

«Дія породжує наступну дію», – так пояснює нам Ірина спосіб, який допоміг вийти з похмурого стану, створеного нею самою.

Обравши шлях дії, вона оформила довідку переселенця. Дізнавшись про Карітас і його проекти, стала отримувати різноманітну допомогу, включаючи психологічну, і почала брати участь у дитячих заходах. І головне – познайомилася з рекрутером Карітасу Запоріжжя. Так Ірина дізналася про вакансії у своїй улюбленій сфері й незабаром працевлаштувалася в місцеву громадську ініціативу «Міст». Підтримка фахівців Карітасу стала дуже корисною й мотивуючою для неї.

Нарешті в Ірини світла смуга життя, яка настала не без зусиль самої героїні та її внутрішньої боротьби. У планах у неї – докладніше дізнатися про бізнес, адже це можливість будувати свою кар’єру самостійно.

Поділитися:


Scroll Up