Наполегливість і прагнення до своєї мети

Наполегливість і прагнення до своєї мети

Тетяна переїхала до Харкова в кінці серпня 2017 року з невеликого містечка в Луганській області.

У місті була шахта, і всі плани будувалися навколо неї. Тетяна отримала дві вищі освіти, одна з них – гірничий інженер (із перспективою працевлаштування на шахту), а друге – бухгалтерський облік і аудит.

Відразу після навчання в 2009 році пішла в декретну відпустку, а через три роки влаштувалася на роботу менеджером із продажів. Попрацювавши рік не за фахом, вирішила влаштуватися на шахту в рідному місті. Її прийняли, і за встановленими правилами їй потрібно було підписати документи в Луганську. Але як раз тоді почалися бойові дії. Поїздка до Луганська стала неможливою. Деякий час Тетяна перебивалася підробітками, але відсутність роботи й засобів до існування змусили її зробити рішучий крок. Вона з дочкою переїхала до Харкова. У Харкові визначилася з житлом і стала на облік у Центр зайнятості.

У Карітас Тетяна потрапила випадково. Їй потрібна була допомога юристів. В Управлінні праці та соціального захисту вона побачила номери телефонів безкоштовної юридичної допомоги. Юристи порадили їй звернутися по допомогу в працевлаштуванні до рекрутерів проекту “Працевлаштування переселенців”.

Допомагала Тетяні з пошуком роботи рекрутер Ірина Ніколаєвська. Вони разом зробили резюме й домовилися про подальші кроки. Іра дала кілька номерів телефонів організацій, яким були потрібні співробітники. Минуло зовсім небагато часу, і Тетяна знайшла роботу. Тепер вона диспетчер у виробничому відділі Харківської ювелірної фабрики.

Ось так наполегливість і прагнення до своєї мети долають усі перешкоди.

Більше історій успіху
Новини нашого проекту в Facebook

Поділитися:


Scroll Up