uk ru

Допомагаючи одному, ми тим самим допомагаємо багатьом іншим

Суровцева Вікторія є керівником і засновником Студії La Couturiere, яка проводить у Харкові навчальні курси з конструювання, моделювання та пошиття одягу. Вікторія співпрацює з Карітасом Харкова відразу в декількох сферах.

Одна з них – навчання переселенців, які хочуть змінити спеціальність. За словами Вікторії, на ринку праці Харкова відчувається брак швачок, а також фахівців із високим рівнем кваліфікації та досвідом роботи. У першу чергу, це стосується конструкторів і технологів легкої швацької промисловості. Курси Студії надають можливість у найкоротші терміни навчитися популярної професії, що дає реальну можливість знайти роботу в Харкові. Особливо це стосується переселенців, які часто не можуть працевлаштуватися за своєю спеціальністю.

Іншим напрямком співпраці Вікторії та Карітасу Харкова став грант на створення робочих місць для переселенців. Як логічне продовження Студії La Couturiere на світ з’явилося міні-ательє, для роботи якого потрібно було створити два робочих місця. Вікторія подала заявку на грант, пройшла відбір і на отримані гроші придбала промислове швейне обладнання.

Для того, щоб знайти співробітників, Вікторія звернулася до проекту з працевлаштування Карітасу Харкова. У межах цього проекту рекрутери надають безкоштовну допомогу здобувачам із пошуку роботи, а роботодавцям – у підборі кадрів. Процес пошуку співробітників був непростим, але в підсумку двоє переселенок змогли знайти роботу. Швачкою в міні-ательє Вікторія взяла одну з кращих учениць Студії, а адміністратора з досвідом роботи порадили знайомі.

Вікторія не зупиняється на досягнутому й для реалізації продукції міні-ательє відкрила магазин.

Але й це ще не все. Співпраця Карітасу Харкова й Вікторії вилилася в майстер-клас, який вона провела для слухачів бізнес-школи, де поділилася своїм досвідом створення Студії з нуля.

Вчасно надана допомога нагадує кола на воді – допомагаючи одному, ми тим самим допомагаємо багатьом іншим. Бажаємо Вікторії творчих і фінансових успіхів.

Сторінка проекту на facebook
Більше історій успіху