Дід Мороз та альпініст: як поєдналися в одній особі | Кар`єра для нового життя

Дід Мороз та альпініст: як поєдналися в одній особі

У нашого героя Дмитра була всяка робота: на будівництві, в інтернет-компанії, на котельні. Але з часом він визначився на своєму кар’єрному шляху та зайнявся ремонтами. Це були внутрішні оздоблювальні роботи

Він працював на себе: сам приймав рішення й виконував їх теж сам. Знаходити клієнтів у невеликому місті Жданівці Донецької області йому було неважко. Про нього дізнавалися завдяки «сарафанному радіо»: клієнти отримували бажаний результат і розповідали про це своїм знайомим.

Але в 2014 році Дмитрові, як і багатьом, довелося виїхати з рідного міста.

Вибрав Харків. Чому? Тут поки нічого й нікого в Дмитра не було. Крім його бажання жити в цьому місті.

Коли перебрався сюди й почав освоюватися, здається, все в його діях було логічним і без зайвих емоцій. Почав із пошуку житла, потім перейшов до оголошень про роботу. І тут виникло більше труднощів, адже питання роботи стоїть гостро не тільки для переселенців, а й для місцевих жителів.

На жаль, обладнання для роботи не зміг вивезти до Харкова. Тому шукав шляхи, як продовжити займатися ремонтами. І в цей час дізнався про проект «Бізнес-гранти» благодійного фонду Карітас. Заявку схвалили, і Дмитро отримав гроші на закупівлю обладнання.

Зараз наш герой займається висотними роботами – він промисловий альпініст. І схоже, що в нього немає страху ні перед висотою, ні перед життям.

– Роблячи помилки, кожного разу чогось навчаєшся. Не виходить у того, хто не пробує та боїться. Тому вірю й роблю, – саме  так Дмитро рухається до своїх цілей і реалізує ідеї.

Дмитру знадобився його талант і в іншій справі: під час новорічних свят він стає тим самим Дідом Морозом, який стукає дітям у вікно й приносить подарунки, втілюючи казковий світ у реальність.

– Це хороший заробіток, і завжди дуже радісно, ​​коли діти чекають, вірять і їхні надії збуваються.

У майбутньому Дмитро хоче розширитися й набрати команду. А поки він готується до майбутніх свят, щоб знову здійснити чиюсь мрію!

Ми раді, що наш проект допоміг не тільки Дмитрові, а й тим, хто його оточує!

Поділитися:


Scroll Up