ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ | Кар`єра для нового життя

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Правила розміщення та публікування інформації на сайті careerfornewlife.com

Користуючись цими правилами розміщення інформації на сайті careerfornewlife.com (далі Правила), користувач сайту careerfornewlife.com (далі Користувач) зобов’язується повною мірою слідувати цим Правилам, працюючи з сайтом careerfornewlife.com (далі Сайтом):

– Опубліковані Користувачем вакансії/резюме повинні бути чітко і зрозуміло сформульованими та реально існуючими.

– Користувач зобов’язується НЕ публікувати нижчевказані вакансії/резюме:

  • Вакансії, які не є пропозиціями про роботу;
  • Пропозиції про працевлаштування за кордоном;
  • Вакансії/резюме загального характеру, що не несуть конкретної інформації;
  • Рекламні оголошення;
  • Вакансії/резюме, що суперечать законодавству України;
  • Вакансії/резюме, що вимагають вкладення коштів, пропонують роботу у сфері окультних чи еротичних послуг, заробіток у мережі Інтернет з обробки електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевого маркетингу;
  • Вакансії/резюме, що містять ненормативну лексику або надруковані великими літерами.

– Усі поля, які заповнюються Користувачем, повинні своєю назвою відповідати смисловому значенню та бути заповненими без зайвих скорочень.

Адміністрація Cайту залишає за собою право:

– Відмовити у реєстрації, редагувати або видаляти будь-яку інформацію на Сайті, якщо вона суперечить цим Правилам, або ж на власний розсуд без зазначення причини;

– Модифікувати Сайт на свій розсуд;

– Погоджуючись із цими Правилами, Користувач надає дозвіл власникам Сайту (далі Виконавцю) на обробку персональних даних про особу Користувача, на збирання їх, зберігання в базі даних (резюме), публічний показ третім особам (за умови публікації на Сайті) і поширення в будь-якому вигляді з можливістю роздрукування. А також на будь-які інші види використання даних про Користувача, які відображаються у введеній ним інформації. Термін дії цього дозволу необмежений.

– Дозвіл на обробку персональних даних не вимагає від Виконавця додаткових повідомлень при передачі цих персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

– Користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України “Про захист персональних даних”, а також мету збору, зберігання й обробки його персональних даних.

– У той же час Користувач залишає за собою право знімати з публікації свої оголошення і вимагати видалення їх з бази даних Сайту.

– Метою розміщення персональних даних Користувачів, які розмістили на Сайті резюме (далі Шукачів), є працевлаштування. Усі послуги Сайту надаються БЕЗКОШТОВНО.

– Користувач також підтверджує свою згоду на отримання листів рекламно-інформаційного характеру, безпосередньо пов’язаних із його активністю на Сайті і від яких він зможе в будь-який момент відписатися.

– Виконавець зобов’язується не надавати жодної персональної інформації про Користувачів приватним особами або організаціям, які заявляють про можливе нецільове використання подібної інформації (розсилку несанкціонованої реклами, «спаму», надання інформації іншим особам тощо), і докладає максимум зусиль для того, щоб виключити несанкціоноване використання такої інформації. Однак Виконавець не відповідає за можливе нецільове використання інформації з Сайту зареєстрованими користувачами або іншими особами та/чи організаціями, яке відбулося без повідомлення Виконавцю або сталося через технічні несправності в програмному забезпеченні, серверах чи комп’ютерних мережах.

– Виконавець не є представником ні Шукачів, що публікують на Сайті свої резюме, ні Користувачів, що розміщують вакансії (далі Роботодавці), тому не може відповідати за жодні фінансові та трудові зобов’язання, які виникають між тими й іншими.

– Ніщо в цих Правилах не може розумітися як встановлення між Виконавцем і Шукачем агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, прямо не передбачених у цих Правилах.

– У випадку якщо Користувач зберігає резюме Шукача у своїй власній базі даних поза Сайтом, то відповідальність за це несе Користувач у рамках Закону «Про захист персональних даних» як розпорядник персональних даних. Не допускається використання програмних засобів (скриптів, роботів) для зчитування інформації з Сайту.

– Відповідальність за збереження конфіденційності пароля і будь-яке використання Сайту за допомогою пароля несе Користувач.

– Виконавець докладає максимум зусиль для того, щоб виключити з Сайту неправдиву або шахрайську інформацію. Однак Виконавець не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих Користувачами, а також за заподіяння шкоди, що може виникнути при використанні Сайту.

– Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, яка розміщується ним на Сайті, у тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), конфіденційності, а також за дотримання прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням інформації на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних із розміщеною Користувачем інформацією, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок врегулювати вказані претензії.

Викладені Правила є Угодою між Виконавцем і Користувачем, на умовах якої здійснюється використання Користувачем інформації та сервісів, що надаються Сайтом. Розміщення інформації Користувача на Сайті є добровільним визнанням Користувачем вищевикладених Правил.

Увага! У разі порушення Правил розміщення на Сайті резюме чи вакансію може бути заблоковано.

Адміністрація Сайту залишає за собою право не допускати до публікації на Сайті резюме та вакансії, що суперечать цим Правилам розміщення резюме та вакансій. У разі серйозних порушень цих Правил адміністрація має право видалити резюме чи вакансію без попередження.


Scroll Up