Заробляти та реалізувати себе. Історії випускників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія» | Кар`єра для нового життя

Заробляти та реалізувати себе. Історії випускників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія»

Здається, тільки вчора вітали учасників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія» зі стартом навчання — а вже час готувати сертифікати для нового випуску.

Майже за три місяці навчання учасники програми встигли чимало: дізналися про основи соціального підприємництва, сформували бізнес-модель свого підприємства, ціннісну пропозицію та MVP.

Про те, як новостворені соціальні підприємства планують змінювати ситуацію з інклюзією в Україні, нам розповіли самі академівці.

Галина Яджак працює у філіалі Благодійного фонду «Карітас» у Дрогобичі. При фонді є центр «Дивовижні долоні», який дає роботу людям з інвалідністю, допомагає адаптуватися до життя в суспільстві. Вихованці центру вишивають бісером чудові картини. Але через високу ціну та невелику кількість потенційних покупців ці роботи не дуже добре продавалися.

«Коли я прийшла навчатися до Української соціальної академії, я не знала, що таке соціальне підприємництво, а тепер отримала необхідні знання для старту соціального бізнесу», — розповідає випускниця.

Під час навчання Галина вирішила змінити продукт, щоби працівники центру замість картин вишивали речі, які краще продаються: сумки, одяг та інше. А зароблені кошти випускниця планує спрямовувати на допомогу людям з інвалідністю та на розвиток центру.

Наталія Шишолік — голова громадської організації «Довіра», яка допомагає людям з інвалідністю. Випускниця програми «Соціальне підприємництво: інклюзія» живе в смт Маневичі у Волинській області та прагне створити швейну майстерню для людей з інвалідністю.

«Думаю, ми почнемо з ремонту одягу, а згодом будемо шити дитячі речі», — розповідає Наталя. А в перспективних планах у засновниці підприємства — вийти на новий рівень виробництва та знайти точки для оптового збуту.

Вікторія Ануфрієва прагне допомагати дітям з інвалідністю підготуватися до дорослого життя. Для цього вона вирішила заснувати підприємство, яке вирощуватиме зелень на продаж та реалізувати її серед місцевого населення. Також у планах у підприємиці створювати крафтову пасту на основі соку вирощених рослин.

Зараз інклюзивне підприємство отримало приміщення, а його засновники розпочали ремонт.

«Прийшовши навчатись, я хотіла отримати знання у сфері бізнесу. І під час навчання я дізналась багато нового — програма чудово побудована», — коментує Вікторія.

Якщо вас надихнули історії наших випускників, запрошуємо реєструватися на програми, які стартують в Українській соціальній академії.

7 серпня — старт програми «Акселератор соціального підприємництва»

Програма інтенсивного розвитку бізнесу для соціальних стартапів та діючих соціальних підприємств. Мета програми — допомогти учасникам удосконалити свої продукти й послуги, прокачати бізнес і підприємницькі компетенції та масштабуватися. Учасники також зможуть узяти участь у конкурсі інвестицій на розвиток власного соціального бізнесу.

Детальніше про програму

3 вересня — старт програми «Менеджмент соціальних інновацій»

Навчальна програма з організаційного розвитку та соціального підприємництва для керівників громадських і благодійних організацій, які прагнуть одночасно досягти соціальної місії та фінансової стійкості організації.

Детальніше про програму

Українська соціальна академія навчить стабільно заробляти та вирішувати при цьому соціальну проблему.

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up