Як використовувати LinkedIn для пошуку роботи | Кар`єра для нового життя

Як використовувати LinkedIn для пошуку роботи

5 вересня 2020 в межах проєкту «Зміцнення соціальної згуртованості» відбувся черговий вебінар у напрямку «Працевлаштування» Карітасу Маріуполь з теми соціальної мережі LinkedIn.

Ведуча – PhD-адвокатка, бізнес-тренерка, коучиня Тетяна Вейдер, розповіла про соціальну мережу LinkedIn, про те, як створити профіль, що зможе презентувати претендента як суперпрофесіонала та як заслужити повагу в ділових колах.

Якщо ви активно розвиваєте свою кар’єру, а особливо якщо шукаєте роботу, нехай навіть пасивно, однозначно варто зареєструватися в LinkedIn.

LinkedIn – це соціальна мережа для ділового спілкування, пошуку співробітників і відкритих вакансій, що існує з 2003 року. Сьогодні в соціальній мережі LinkedIn зареєстровано більш 380 мільйонів учасників, близько 30 мільйонів вакансій від 20 мільйонів компаній по всьому світу. Ресурс доступний на 24 мовах. Це суто діловий простір без смішних відео, «життєвих» статусів та дебатів у коментарях. Це ресурс, де можна знайти роботу, розмістити вакансію, встановити корисні контакти з партнерами та клієнтами, а також просто поспілкуватися за спільними інтересами – бізнес-інтересами та професійними напрямками. Тому не дивно, що 90 відсотків рекрутерів використовують LinkedIn як один з основних ресурсів пошуку кандидатів.

За допомогою профіля LinkedIn можливо  створити привабливе резюме та сайт-візитівку. Правильно оформлений профіль допоможе привернути увагу роботодавця й отримати  бажану роботу.

Протягом заходу учасники отримали практичні поради щодо ефективного використання профіля, створення цікавого медіаконтенту, підтвердження компетенцій, своєчасного оновлення інформації з метою отримування високих рейтингових позицій у LinkedІn.

Щоб отримати додаткову консультацію, допомогу в пошуку роботи чи складанні резюме, телефонуйте: (050)404-59-33.

На ваші питання відповість консультант із працевлаштування Тетяна Халєнкова

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up