Як вести сторінки в соцмережах та чому їх дивляться роботодавці, розбиралися на вебінарі | Кар`єра для нового життя

Як вести сторінки в соцмережах та чому їх дивляться роботодавці, розбиралися на вебінарі

Багато хто з нас у процесі пошуку роботи приділяє значну увагу складанню успішного резюме, підготовці до складних питань на співбесіді та не завжди замислюється над тим, що портрет претендента роботодавець має змогу скласти самостійно з особистих вражень при перегляді наших сторінок у соціальних мережах.

По суті, наш імідж ми формуємо самі, коли висвітлюємо події, надаємо коментарі, виставляємо свої фото.

7 листопада 2020 в межах проєкту «Зміцнення соціальної згуртованості» відбувся вебінар «Ваші соцмережі – як вести та чому їх дивляться роботодавці».

На вебінарі PhD, коуч, адвокатка, бізнес-тренерка Тетяна Вейдер розповіла учасникам, на що звертає увагу роботодавець при ознайомленні з профілем претендента, як може визначити його відповідність корпоративним цінностям компанії, знайти розбіжності в попередньо наданій інформації та фактично викладеній у соціальних мережах. Крім того, розглянули, які законодавчі норми стоять на сторожі інтересів користувачів та які державні заборони існують щодо соціальних мереж.

Ця зустріч стала наступною в низці інформаційних заходів Карітас Маріуполь, спрямованих на сприяння працевлаштуванню незайнятого населення.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up