Всеукраїнський конкурс для підтримки жінок-підприємиць «Її справа – ПідтримайСвоїх» | Кар`єра для нового життя

Всеукраїнський конкурс для підтримки жінок-підприємиць «Її справа – ПідтримайСвоїх»

Відкритий конкурс для підтримки українських жінок-підприємниць від компанії Visa та платформи «Всі. Свої» шукає жінок, які створюють одяг, взуття, аксесуари або предмети для дому та інтер’єру! 

До участі запрошують креативних, сильних і талановитих жінок! А ще, якщо ви: 

  • є зареєстрованою юридичною особою (ФОП або ТОВ) та регулярно сплачуєте податки;
  • не більше двох років активно займаєтеся розвитком свого бренду, виробництво продукції якого знаходиться в Україні;
  • маєте сторінки свого бренду в соціальних мережах (Instagram та/або Facebook)

— то мерщій переходьте на сайт конкурсу https://nextsvoi.com.ua/ та заповнюйте анкету! Або ж розкажіть про конкурс власниці улюбленого бренду.

Переможниці отримають надпотужну підтримку своєї справи: зможуть масштабувати бізнес та розвивати його на національному рівні, потрапивши на платформу «Всі. Свої» та отримавши 100 000 гривень.

Чекаємо саме на вашу заявку!

Довідка: З 2017 року частка жіночого бізнесу серед новостворених ФОП становить 50%, а при цьому відсоток його закриття стабільно знижується. Про це свідчить дослідження ведення бізнесу серед жінок-підприємниць, проведене CBR для Visa у квітні-травні 2020 року.
Саме тому в межах глобальної компанії Visa з підтримки малого та середнього бізнесу #ПідтримайСвоїх (#WhereYouShopMatters) Visa та платформи «Всі. Свої» запущено всеукраїнський конкурс для підтримки жінок-підприємиць «Її справа – ПідтримайСвоїх».
До участі в конкурсі запрошуються жінки з усієї України, які є власницями малого та середнього бізнесу й виготовляють одяг, взуття, аксесуари або предмети для дому та інтер’єру.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up