Відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю в Маріуполі | Кар`єра для нового життя

Відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю в Маріуполі

20 листопада в Маріупольському  міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Найчастіше особам з інвалідністю знайти роботу заважають протипоказання за станом здоров’я, з одного боку, та відсутність спеціально пристосованих робочих місць для таких осіб на підприємствах міста, з іншого. Тому процес пошуку роботи може затягнутися.

Ярмарок вакансій – це саме той простір, де шукачі роботи  можуть отримати консультації фахівців центру зайнятості за наявними вакансіями, зустрітися з роботодавцями чи навіть пройти співбесіду.

На заході було представлено понад 250 вакансій, серед яких оператор комп’ютерного набору, торговельний агент, інженер, комірник, кондитер, кухар, кур’єр, підсобний робітник тощо. Учасники відзначили важливість та ефективність☝️ подібних заходів у підвищенні зайнятості населення.

Одним із соціальних партнерів організатору ярмарку виступив Карітас Маріуполь. Учасники заходу  отримали інформацію про безкоштовні послуги Центру працевлаштування Карітасу Маріуполь, а саме:

  • допомогу в працевлаштуванні;
  • допомогу в складанні резюме;
  • підготовку до співбесіди;
  • можливості участі в тренінгах та бізнес-зустрічах.

ярмарок вакансій

15 осіб записалися на індивідуальну консультацію, інші відвідувачі «озброїлися» візитівками та буклетами фонду.

Тих, хто не мав змоги відвідати ярмарок вакансій, але потребує допомоги в пошуку роботи, запрошуємо скористатися послугами проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» Карітасу Маріуполь. 

Адреса: провулок Банний, 4.

Телефон для попереднього запису: 050-404-59-33 (Тетяна).

Поділитися:


Scroll Up