Вебінар «Життєві зміни. Як не боятися, а діяти» | Кар`єра для нового життя

Вебінар «Життєві зміни. Як не боятися, а діяти»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Життєві зміни. Як не боятися, а діяти», який відбудеться 18 березня 2021 року.

Страх перед змінами – одна з найпоширеніших причин, яка заважає людині розвиватися, рости й адаптуватися до змін навколишнього світу. Побоювання непередбачуваних обставин не дають робити кроки до нового досвіду. Нав’язливі думки для когось можуть стати непереборною стіною перед можливостями.

Якщо ви відчуваєте, що прийшов час змінити своє життя, почати діяти за новими алгоритмами, але це викликає у вас тривогу, паніку й заперечення, – наш захід навчить вас сприймати зміни, а не уникати їх.

Ми розглянемо:

  • чому і як людина боїться змін,
  • як подолати побоювання перед майбутнім,
  • як перехитрити власний мозок і поставити собі правильні питання.

Буде корисно:

  • усім, хто хоче змінити щось у своєму житті та ніяк не може наважитись,
  • тим, хто бажає пристосуватися до мінливого світу.

Нагадуємо, що вебінар – це навчальний захід, який відбувається онлайн. Для участі вам необхідний доступ в інтернет та електронна пошта. Після реєстрації ви отримаєте на свою адресу електронної пошти посилання, за яким зможете потрапити у віртуальний кабінет, де в запланований час відбудеться вебінар.

Ведуча – Вікторія Зенцова, практичний кризовий, сімейний психолог, арт-терапевт, автор і ведуча навчальних курсів, арт-терапевтичних зустрічей із використанням метафоричних асоціативних карт, тематичних тренінгів, груп взаємодопомоги, ведуча психологічної трансформаційної гри «лицем до лиця». Досвід роботи – 9 років.

Дата й час: 18 березня 2021 року, з 19:00 до 20:00.
Мова вебінару – російська.
Участь безкоштовна.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Якщо ви після реєстрації не отримали від нас листа з посиланням на участь у вебінарі – перевірте папку «Спам», лист може потрапити туди.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.