Вебінар «Як правильно й легко змінити сферу діяльності» - Кар`єра для нового життя

Вебінар «Як правильно й легко змінити сферу діяльності»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Як правильно й легко змінити сферу діяльності», який відбудеться 9 грудня 2020 року.

Якщо ви замислилися про зміну своєї професії або кар’єрного напрямку, то оптимальне рішення цієї проблеми вам підкаже наш вебінар.

Захід буде корисний тим, хто замислюється про зміну сфери діяльності, але не може визначитися з майбутнім кар’єрним напрямком, або має справжнє місце роботи, яке не хотілося б кидати, і планує переходити в нову сферу, але не знає, із чого почати.

Ті, хто замислюється про профорієнтацію, але й гадки не має, як це зробити безболісно й максимально комфортно, зможе конкретно визначитися, отримавши на вебінарі відповіді на всі хвилюючі питання.

У ході вебінару будуть розглянуті теми:

  • Що таке профорієнтація, які її види.
  • На що зверніть увагу на початку шляху.
  • Що включає в себе зміну сфери діяльності.
  • З чого почати профорієнтації.
  • Невпевненість у собі.
  • Пошук роботи у випадку з профорієнтації.

Нагадуємо, що вебінар – це навчальний захід, який відбувається онлайн. Для участі вам необхідний доступ в інтернет та електронна пошта. Після реєстрації ви отримаєте на свою адресу електронної пошти посилання, за яким зможете потрапити у віртуальний кабінет, де в запланований час відбудеться вебінар.

Ведуча вебінару – Іванчикова Олена – кар’єрна консультантка, авторка телеграм-каналу з професійного розвитку й кар’єри, раніше – HR-директорка з досвідом роботи у сфері управління персоналом більше 8 років.

Дата й час: 9 грудня 2020 року, з 19:00 до 20:00.
Мова вебінару – російська.
Участь безкоштовна.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Якщо ви після реєстрації не отримали від нас листа з посиланням на участь у вебінарі – перевірте папку «Спам», лист може потрапити туди.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.