Вебінар «Як підвищити власну ефективність?» | Кар`єра для нового життя
uk ru

Вебінар «Як підвищити власну ефективність?»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі, який відбудеться 25 вересня 2018 року.

У вас є мета й бажання, але з якихось причин ви не готові їх утілювати? Рішення цієї та багатьох інших проблем ви знайдете на нашому вебінарі «Як підвищити власну ефективність?». Учасники зможуть побудувати та опрацювати власні плани дій, які призведуть до здійснення мрій та кар’єрного зростання.

Консультант із питань працевлаштування Карітасу Запоріжжя Оксана Камишева поділиться з вами секретами використання своїх ресурсів, на які можна спиратися в процесі переходу від наміру до дії, а також у налаштуванні систем пріоритетів у досягненні мети.

Після майстер-класу ви зможете:

  • підвищити особисту й професійну ефективність;
  • розуміти, що заважає та що допомагає вам бути ефективним;
  • побачити переваги проактивної позиції в контексті досягнення власної мети.

Тривалість вебінару – 1 година.

Вебінар проводитиме Оксана Камишева, фахівець із надання послуг із працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном і протидії торгівлі людьми, проходження співбесіди, адаптації на новому робочому місці, планування.

Дата й час: 25 вересня 2018 року, з 16:00 до 17:00.
Мова вебінару – українська.
Участь безкоштовна.

Для участі потрібно зареєструватися!
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі в час його проведення.

Рекомендовані записи

19.Лют.2019
Вебінар «Психологічна готовність до підприємництва»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Психологічна готовність до підприємництва», який відбудеться 26 лютого 2019 року….

04.Лют.2019
Вебінар «Тайм-менеджмент: правильно розставляємо пріоритети в плануванні»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Тайм-менеджмент: правильно розставляємо пріоритети в плануванні», який відбудеться 12 лютого…

14.Січ.2019
Вебінар «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?», який відбудеться…

04.Гру.2018
Вебінар «Робота з відмовами й невдачами в процесі працевлаштування»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Робота з відмовами й невдачами в процесі працевлаштування», який…


Scroll Up