Вебінар «Відкрийте нові можливості професійного розвитку» | Кар`єра для нового життя
uk ru

Вебінар «Відкрийте нові можливості професійного розвитку»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Відкрийте нові можливості професійного розвитку», який відбудеться 29 листопада 2018 року.

Як свідчать сучасні українські дослідження, працівники організацій будь-яких форм власності не завжди усвідомлюють можливості й перспективи власного професійного розвитку. На вебінарі ми поговоримо про те, що називають кар’єрою та особливості її побудови, про те, як кожен з нас уявляє свій професійний розвиток та чи можливий він узагалі; про те, як використовувати свій професійний потенціал і починати будувати власне професійно успішне майбутнє вже завтра.

Нагадуємо, що вебінар – це семінар, який проходить онлайн, тобто у віртуальному кабінеті, потрапити у який можна завдяки посиланню, що надійде на ел.пошту після реєстрації. Тож взяти участь у вебінарі можна з будь-якого населеного пункту!

На вебінарі ви зможете:
– дослідити власний образ кар’єри;
– прояснити очікування від професійного майбутнього;
– навчитися будувати професійно орієнтовані цілі;
– дізнатися, як правильно ставити задачі та успішно виконувати етапи їх реалізації.

Вебінар буде корисний тим, хто:
– працює, але не бачить перспектив;
– прагне змінити своє професійне життя;
– хоче краще пізнати власне «я».

Ведуча вебінару – Іщук Ольга, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Запорізького національного університету. Веде навчальні курсі, присвячені професійному розвитку, має власну психологічну практику, проводить навчальні тренінги, бізнес-тренінги, консультації з особистісного та професійного розвитку.

Дата й час: 29 листопада 2018 з 16:00 до 17:15.
Мова вебінару – російська
Участь безкоштовна!

Для участі необхідно зареєструватися!
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.

Рекомендовані записи

19.Лют.2019
Вебінар «Психологічна готовність до підприємництва»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Психологічна готовність до підприємництва», який відбудеться 26 лютого 2019 року….

04.Лют.2019
Вебінар «Тайм-менеджмент: правильно розставляємо пріоритети в плануванні»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Тайм-менеджмент: правильно розставляємо пріоритети в плануванні», який відбудеться 12 лютого…

14.Січ.2019
Вебінар «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Бізнес-план для отримання гранту. Що потрібно донору?», який відбудеться…

04.Гру.2018
Вебінар «Робота з відмовами й невдачами в процесі працевлаштування»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Робота з відмовами й невдачами в процесі працевлаштування», який…


Scroll Up