USAID АГРО запрошує до співпраці підприємців аграрного й сільського секторів | Кар`єра для нового життя

USAID АГРО запрошує до співпраці підприємців аграрного й сільського секторів

Програма USAID з аграрного й сільського розвитку АГРО оголошує прийом концепцій субгрантів проєктів доробки/переробки плодоовочевої, м’ясної, молочної або рибної продукції для вдосконалення партнерства з мікропідприємствами, малими та середніми підприємствами.

Проєкт AГРО планує надати до 28 000 000 грн у межах 8 субгрантів. Передбачається, що сума кожного субгранту буде в діапазоні від 2,5 до 4 мільйонів гривень.

Остаточна сума субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та остаточних переговорів і може бути нижчою або вищою за цей діапазон. Вона буде визначена на основі розробленого заявником кошторису виконання запропонованого проєкту з урахуванням фактичної спроможності заявника та потенційного впливу діяльності, що фінансуватиметься за рахунок коштів субгранту.

У процесі відбору для надання субгранту вищу оцінку отримають субгрантові заявки, що передбачають значну частку співфінансування (більше, ніж 50% бюджету). Очікується, що термін дії будь-якої субгрантової угоди за цим запитом не перевищуватиме 12 місяців.

Орієнтовна дата початку надання субгрантів за цим запитом – 30 листопада 2020 року.

Деталі субгрантової програми за посиланням: shorturl.at/gntIY.

Заявник повинен: ️

  • бути фізичною особою-підприємцем або представляти приватні підприємства, офіційно зареєстровані в Україні, засновані, створені й такі, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України;
  • представляти підприємство, яке належить до категорії мікропідприємств, малих, середніх підприємств (ММСП). Щорічний оборот компанії чи фізичної особи-підприємця повинен бути не меншим від 500 000 грн;
  • повинен бути готовим співінвестувати в дану діяльність не менше 50% від суми загального бюджету проєкту, виділеної на реалізацію заходів субгранту.

Також програма USAID_АГРО запрошує підприємців стати партнерами й учасниками ініціатив з упровадження нових технологій і підвищення продуктивності та якості сільськогосподарської продукції.

Для бажаючих буде проведено онлайн-семінар 7 вересня 2020 року. Підтвердження участі – до 3 вересня 2020 на адресу agro.subawards@chemonics.com.

Реєстрація доступна за посиланнями:
Для виробників плодоовочевої та ягідної продукції: https://bit.ly/3f8mREI
Для виробників м’ясо-молочної продукції: https://bit.ly/3fjCJUZ
Для виробників кондитерських виробів та окремих продуктів харчування: https://bit.ly/2ZVnNWO
Для виробників у секторі аквакультури: https://bit.ly/2B6alab

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up