Учасники бізнес-школи дісталися фінішу! - Кар`єра для нового життя

Учасники бізнес-школи дісталися фінішу!

Сьогодні, 18 березня 2021, п’яте заняття стало останнім для дванадцяти учасників і відбулось у форматі пітчингу  –  експрес-презентацій власних бізнес-проєктів. Кожний учасник відмінно впорався із цим завданням, блискавично підготувавшись. 

Саме на попередній (четвертій) зустрічі тренерка Ірина Патлах розповіла про структуру презентації та дала змогу потренуватися, запевнивши, що заняття – це безпечне середовище, у якому можна припускатися помилок, аби в реальному житті їх уникнути.

І дійсно – під час підготовки й під часпрезентаційучасники отримали корисний досвід, який допоможе позбутися деяких недоліків і створити пітч, спрямований на залучення інвестицій або клієнтів.

Отже, усі добре попрацювали, вклавши час та зусилля в навчання, таяк невеличку нагороду отримали свої заслужені свідоцтвай сертифікати.

Наприкінці зустрічі була змога висловити свої враження й побажання щодо бізнес-школи. Ми дуже раді, що кожний учасник із щирою вдячністю відгукнувся про онлайн-програму, тренерку та про Карітас як організатора заходу.

Тож бажаємо кожному учаснику віри в себе, натхнення й успіхів у підприємницькій діяльності. Нехай ваша справа процвітає та приносить користь оточуючим!

Навчання відбувалося в межах проєкту Карітасу Запоріжжя «Зміцнення соціальної згуртованості».

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.