У Харкові для молоді відкрито набір на міжнародну інноваційну програму «UPSHIFT Україна» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) - Кар`єра для нового життя

У Харкові для молоді відкрито набір на міжнародну інноваційну програму «UPSHIFT Україна» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

В Харкові стартує глобальна інноваційна програма для молоді UPSHIFT Україна. Молодіжні команди розроблять власні проєкти та матимуть можливість виграти фінансування на їхню реалізацію. 

В рамках програми учасники й учасниці зможуть: 

  • отримати навички 21 століття, такі як робота в команді, аналіз проблем та розробка проєктів
  • створити інноваційне рішення соціальної проблеми у своїй громаді
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу
  • отримати фінансування в розмірі 50 тисяч гривень та менторську підтримку для реалізації своєї ідеї

Участь в UPSHIFT Україна можуть взяти молодіжні команди з Харкова з 3-5 учасників від 14 до 21 років, які готові пройти навчальну програму (16 по 18 квітня 2021 року). 

Учасники/ці програми зможуть проаналізувати проблеми у своїй громаді, школі, місті тощо та знайти інноваційні рішення для них. Вони визначають ті проблеми, що їх хвилюють, проходять тренінги, де отримують знання із проєктного менеджменту, соціального підприємництва, роботи в команді. За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників розробляють проєкт, крок за кроком, досліджуючи проблему, вивчаючи цільову аудиторію та проводячи тестування. У результаті команди мають готові проєкти та можливість отримати підтримку на їхнє втілення.

Набір наUPSHIFT Україна триває до 5 квітня включно. Деталі про програму, умови участі та реєстрація за посиланням.

Дізнатися більше про UPSHIFT Україна та отримати відповіді на питання можна тут: 

Важливо! Всі активності проходитимуть в офлайн режимі з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів. Всі учасники/ці будуть забезпеченні засобами індивідуального захисту.

Довідка
UPSHIFT Україна – глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка впроваджується у 23 країнах світу, щоб навчити молодь навичкам 21 століття та поширювати знання про соціальні інновації. Участь у програмі передбачає роботу з менторами та фінансову підтримку для молодіжних ініціатив, які направлені на вирішення проблем молоді та пошуку інноваційних рішень для їхніх громад.
UPSHIFT Україна реалізується в Україні з 2018 року в співпраці з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова». За цей час у програмі взяли участь близько 800 молодих людей. Загалом, 101 молодіжна команда отримала фінансування для своїх проєктів на загальну суму близько 6 мільйонів гривень від Європейського Союзу, Уряду Японії, INGBank, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Arc’teryx.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.