Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури | Кар`єра для нового життя

Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

Третій міжнародний ярмарок Culture:Reload – це панельні дискусії, презентація 15-ти актуальних грантових програм, консультації з представниками грантодавців, а також багато різних активностей.

Українці зможуть долучитися до цієї дискусії 2 липня 2020, на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури Culture:Reload, що традиційно проводять Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» та Український культурний фонд.

Захід буде складатися з кількох частин:

  • Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників.
  • Презентації актуальних грантових програм для українських заявників.
  • Консультації з представниками грантодавців.
  • Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури».

Участь у ярмарку безкоштовна. Все, що потрібно зробити – зареєструватися. Після реєстрації учасники отримають посилання на підключення до події, а також повну програму заходів. Усі необхідні матеріали будуть відправлені учасникам першого липня (01.07.2020).

Реєстрація

Як і всі заходи в часи пандемії, цього року ярмарок пройде онлайн, але головна його мета залишається незмінною – ознайомити учасників із грантовими можливостями, а також спонукати розвиватися й не боятися нового.

У переходу в онлайн-формат буде своя перевага – ще протягом місяця після основної події на онлайн-платформі ярмарку щоденно будуть викладатися подкасти з відомими митцями й діячами культурного сектору та статті про них. І ще один бонус – у відвідувачів ярмарку буде можливість долучитися до закритої групи у Facebook  для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів мрії.

Деталі: https://shotam.info/yarmarok-hrantiv-u-sferi-kul-tury

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:


Scroll Up