Тренінгова програма «Бізнес у ЄС» | Кар`єра для нового життя

Тренінгова програма «Бізнес у ЄС»

Центр розвитку малого та середнього бізнесу Centre of Gender Culture – Центр гендерної культури оголошує набір на тренінгову програму «Бізнес у ЄС», яка відбуватиметься в Харкові в січні – лютому 2020 року.

Роботу Центру розвитку малого та середнього бізнесу координує ХГНО «Сучасна жінка».

Метою тренінгової програми є поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС. Ми запрошуємо до участі підприємиць, які мають досвід ведення бізнесу, проживають у Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зарубіжних ринках.

Тренінгова програма включає такі тематичні блоки:

  • базові знання й основні вимоги до компаній з експорту;
  • готовність до експорту й самодіагностика;
  • конкурентні переваги й унікальна торгова пропозиція;
  • юридичні й документальні аспекти, логістика;
  • підготовка та проведення зустрічей В2В.

Програма передбачає самодіагностику, інформаційні модулі та практичні заняття, зустрічі з практиками. Усі відібрані учасниці отримають детальну програму тренінгу після підтвердження участі в програмі.

Дедлайн подачі заявок для участі в програмі – 15 січня 2020 року.

Тренерки:
Юлія Гатченко– сo-founder GREENRISE KIDS, консалтингові послуги Gatchenko Business Consulting, практикуюча лекторка, бізнес-тренерка, коучиня, розробниця навчальних тренінгів і програм, має 17 років досвіду роботи в проектах;

Ірина Онікієнко – експертка з виходу на зовнішні ринки Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується ініціативою ЄС EU4Business та імплементується ЄБРР.

Учасниці будуть відібрані на підставі таких критеріїв:

  • наявність власного бізнесу;
  • висока мотивація взяти участь у програмі, експортувати або вийти на ринки ЄС;
  • можливість узяти участь у 30-годинній тренінговій сесії, що відбуватиметься в Харкові 22.01, 23.01, 04.02, 05.02, 06.02.2020.

Пріоритет надається власницям бізнесу, які мають досвід експортної діяльності та ведення переговорів з іноземними партнерами.

Реєстрація: https://forms.gle/KJ5BjcoN9k9rv8iz6

Усі тренінги в межах курсу є обов’язковими для відвідування. Участь у програмі є безкоштовною для 20 відібраних учасниць. Організатори не відшкодовують вартість проїзду та проживання для учасниць з інших міст. Випускниці курсу отримають сертифікати на підтвердження успішного завершення навчання.

Інформаційні партнери: Департамент із підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Асоціація приватних роботодавців.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Дар’ї Нагаивської (Daria Nagaivska), координаторки Центру розвитку малого та середнього бізнесу проєкту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за телефоном: 063 492 17 28.

Поділитися:


Scroll Up