Social vector. Управління соціальним бізнесом в умовах багатозадачності: як навести лад у компанії? Вебінар | Кар`єра для нового життя

Social vector. Управління соціальним бізнесом в умовах багатозадачності: як навести лад у компанії? Вебінар

Світ змінюється кожного дня, а в умовах кризи це відбувається в прискореному темпі та з більшою кількістю викликів і задач. Але що робити, якщо в період змін ваш бізнес зіткнувся з проблемою організації роботи команди, складнощами планування бізнес-процесів та управління?

Про те, що робити в такому випадку, ви дізнаєтеся на вебінарі «Управління соціальним бізнесом в умовах багатозадачності: як навести лад у компанії?». Ви отримаєте практичні поради від експертів галузі, розберете методологію введення змін в умовах кризи та знайдете ефективні інструменти покращення своєї роботи.

Де та коли?

19 листопада з 16:00 до 17:15

Онлайн-платформа Zoom

На вебінарі ви дізнаєтесь:   

  • як організовувати роботу команди в умовах кризи;
  • як змінити процеси, які не працюють;
  • як ввести операційні зміни, щоб не налякати працівників.

Спікери:

  • Інна Макотерська, засновниця і керуюча партнерка консалтингового бюро I + J, сертифікована фахівчиня з організаційного дизайну, стратегічної архітектури та проєктного менеджменту.
  • Петро Дарморіс, виконавчий директор Української соціальної академії, викладач програм організаційного розвитку та соціального підприємництва Української соціальної академії, запрошений викладач Українського католицького університету.

Як узяти участь у вебінарі?

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Social vector

Серія вебінарів Social vector пропонує способи вирішення найгостріших соціальних проблем за допомогою бізнес-інструментів. Ми прагнемо познайомити соціально небайдужих українців із концептом соціального підприємництва й запропонувати соціальним бізнесменам, які вже працюють, ідеї для вдосконалення їхньої роботи.

Організатор

Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.

Контакти:

account@social-academy.com.ua

Українська соціальна академія

http://social-academy.com.ua

Facebook

Instagram

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up