Програма з розширення власного бізнесу | Кар`єра для нового життя
uk ru

Програма з розширення власного бізнесу

МОМ набирає учасників на програму з розширення власного бізнесу

Міжнародна організація з міграції (МОМ) у межах Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі в тренінгах із масштабування власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються внутрішньо переміщені особи та члени місцевих громад, жінки та чоловіки віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

  1. Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року.
  2. Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас допускається також співвласність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.
  3. Фізичне розташування в орендованому чи власному виробничому або офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення.
  4. Категорії бізнесу: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері роздрібної та оптової торгівлі не допускаються).
  5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключені не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі.
  6. Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 1 000 000 гривень, що має бути підтверджено в податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.

Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання в разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 євро.

У межах програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу.

Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо у вас є запитання, ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025. Деталі за посиланням: http://www.iom.org.ua/ua/mom-prodovzhuye-nabir-uchasnykiv-na-programu-z-rozshyrennya-vlasnogo-biznesu.

Поділитися:


Scroll Up