Програма Skills Lab для молоді Миколаєва | Кар`єра для нового життя

Програма Skills Lab для молоді Миколаєва

Ви живете в Миколаївській області? Мрієте створити власний успішний бізнес, але не знаєте, з чого почати? Уже розвиваєте власну справу, але не вистачає досвіду, щоб перетворити її на прибутковий бізнес? Тоді ця програма для вас!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) за підтримки Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України та Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради оголошують старт програми «Skills Lab: власна справа», яка допоможе перетворити ваші ідеї та вміння на реальний бізнес усього за один місяць!

Участь у програмі безкоштовна, реєстрація триває до 17 червня.

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/wFbrPbNgo8tYo2n3A

«Skills lab: власна справа» – це тренінгова програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу. У минулому році понад 150 хлопців та дівчат з п’яти міст України стали випускниками програми та відкрили власну справу..

Протягом навчання учасники дізнаються про особливості запуску власного бізнесу, про правові та фінансові питання підприємницької діяльності, основи написання успішного бізнес-плану, навчаться формувати успішну маркетингову стратегію та презентувати свій продукт.

Для кого?

Програма Skills Lab призначена для молоді 16 – 35 років: студентів та випускників училищ, коледжів та університетів, які проживають у Миколаєві та Миколаївській області й готові започаткувати власну справу.

Тривалість та формат

Навчання триватиме з 20 червня до 20 липня щосуботи (10:00 – 14:00) та щосереди (16:00 – 20:00) і включатиме відкриття, 6 тренінгових модулів по 4 години та підсумкову презентацію бізнес-планів учасників.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся до Юлії Болгак (050) 935 6223, (044) 292 02 48, yb@csr-ukraine.org

Ваша власна справа чекає перших кроків!

Поділитися:


Scroll Up