Планується тренінг із протидії емоційному професійному вигоранню | Кар`єра для нового життя

Планується тренінг із протидії емоційному професійному вигоранню

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення лідерських навичок активісток, які просувають права жінок та дівчат.

У межах діючої ініціативи Українського жіночого фонду запрошуємо представниць жіночих організацій узяти участь у дводенному тренінгу з протидії емоційному професійному вигоранню, що відбуватиметься у Києві 10 – 11 грудня 2019 року.

Ми запрошуємо подаватися до участі в конкурсі жінок та дівчат, які:

  • є активістками/правозахисницями у сфері захисту прав жінок та дівчат;
  • працюють (або є волонтерками) в громадських організаціях або залучені до організації та проведення правозахисних кампаній;
  • мають громадянство України та проживають на території України;
  • мають потребу в психологічній підтримці, що виникла в результаті їхньої професійної діяльності, й у випадку необхідності можуть це довести.

Мета тренінгу:

Підтримати правозахисниць та активісток, які перебувають у стані вигорання (або іншій виснажливій ситуації), та за допомогою отриманих під час тренінгу інструментів і методик спробувати пом’якшити вплив існуючого тиску з боку антигендерних рухів, та/або інших негативних впливів.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням https://forms.gle/jtUBBjrTfetQyviM6  до 8 листопада 2019 включно.

Участь у тренінгу є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення тренінгу. Український жіночий фонд гарантує безпеку та нерозголос.

Додаткову інформацію за конкурсом можна отримати електронною поштою: o.melnyk@uwf.org.ua

 

Поділитися:


Scroll Up