Підприємців Донеччини запрошують на виставку «Схід-Експо 2020» | Кар`єра для нового життя

Підприємців Донеччини запрошують на виставку «Схід-Експо 2020»

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Міністерство цифрової трансформації України запрошують мікропідприємства, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря взяти участь у виставці «Схід-Експо 2020», що відбудеться в Києві вже восени.

Проведення заходу попередньо заплановано на 21 – 22 жовтня 2020 року та буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виставка пройде в самому серці Києва – у «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1.

Про «Схід-Експо 2020»

Центральною подією виставки «Схід-Експо 2020» стане презентація підприємств із різних куточків України, поєднана з можливістю бізнес-нетворкінгу, пошуку ділових партнерів та нових клієнтів з інших регіонів, країн Європейського Союзу та світу.

Понад 100 компаній презентуватимуть свою продукцію на виставкових стендах. Там будуть представлені товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірна продукція, IT-розробки, 3D-принтери тощо.

За підсумками торішніх заходів, 70% учасників завели корисні ділові знайомства та встановили нові ділові відносини з партнерами.

Мета заходу

Ми запрошуємо вас долучитися до виставки, аби розширити ринки збуту, завести нові ділові знайомства та закласти фундамент майбутніх бізнес-партнерств. Усі охочі зможуть узяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнатися більше про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне й готовий вивести свою компанію на новий рівень.

Ярмарок

У межах виставки «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо для залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Окрім того, передбачена онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

Умови участі

Участь у виставці «Схід-Експо 2020» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу – реклами в потягах Інтерсіті+, у соціальних мережах, на білбордах та в торгівельно-розважальних центрах.

Формати участі

Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B-перемовинах;
Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та бере участь у B2B-перемовинах;
Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах;
Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки.

Реєстрація підприємців для участі у виставці «Схід-Експо 2020» 

Надати інформацію для каталогу виставки

Карантинні заходи

З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів організаторами буде вжито необхідні заходи для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, а саме:

  • безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;
  • наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників і відвідувачів;
  • забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між установленими виставковими модулями – не менше 1,5 метра;
  • дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом проведення виставки.

У разі посилення карантинних заходів із боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати!

Контактні особи

  1. Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org
  2. Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області, а також в окремих районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org
  3. Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org
    Для запитів ЗМІ
  4. Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, maksym.kytsiuk@undp.org, +380 63 576 1839
0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up