Підприємниць і самозайнятих жінок Луганщини й Донеччини запрошують до участі в проєкті | Кар`єра для нового життя

Підприємниць і самозайнятих жінок Луганщини й Донеччини запрошують до участі в проєкті

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» запрошує до участі підприємниць і самозайнятих жінок Луганської та Донецької областей.

Мета проєкту

Стимулювати розвиток підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості Донецької та Луганської областей шляхом навчання й отримання ними бізнес-навичок, підвищуючи обізнаність про гендерну рівність.

Географія проєкту

Проєкт буде впроваджуватись у всіх 12-ти районах Луганської області й у 3-х районах (Лиманському, Слов’янському й Бахмутському) Донецької області.

Дедлайн подачі анкети:

  • для підприємниць – 25 червня 2020 року;
  • для самозайнятих жінок – 25 жовтня 2020 року.

Заходи за проєктом

  • 14 дводенних тренінгів, орієнтованих на бізнес-планування, менеджмент і маркетинг, питання гендерної рівності й соціального захисту, психологічні аспекти самореалізації, дотримання законодавства й надання правових інструментів;
  • менторська підтримка й розробка стратегічних планів розвитку;
  • 4 семінари (один у Донецькій і три у Луганській областях);
  • 4 ознайомчі візити до Львівської та Дніпропетровської областей для відвідування бізнесів, заснованих жінками (проводитимуться агенцією).

Під час ознайомчих візитів учасники ознайомляться з успішними методами ведення бізнесу, сучасними механізмами підприємницької діяльності та встановлять нові контакти. Також група відвідає два кооперативи у Дніпропетровській області, щоб побачити успішну модель жіночого співробітництва та ефективну систему управління, засновану на принципах рівності й демократії.

Детальна інформація та реєстраційна анкета для участі в проєкті.

Проєкт реалізується ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в межах проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

Переклад і редагування – Юлія Заверуха

Поділитися:


Scroll Up