Останній набір до Академії жіночого лідерства в рамках програми ДОБРЕ | Кар`єра для нового життя

Останній набір до Академії жіночого лідерства в рамках програми ДОБРЕ

Український жіночий фонд оголошує набір до останніх циклів Академії жіночого лідерства / АЖЛ, яку реалізує в партнерстві з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин у межах програми «Децентралізація приносить кращі результати й ефективність» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку / USAID.

До участі в Академії жіночого лідерства запрошуються активні жінки – представниці громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, сфер освіти, культури, охорони здоров’я, бізнесу та ЗМІ – з об’єднаних територіальних громад 3-ої когорти Івано-Франківської та Тернопільської областей, зокрема:

Івано-Франківська область – Білоберізька, П’ядицька, Нижньовербізька, Дзвиняцька, Ланчинська, Тлумацька та Верхнянська ОТГ

Тернопільська область – Золотниківська, Підволочиська, Борщівська, Зборівська та Лановецька ОТГ

Академія жіночого лідерства – це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок у процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їхніх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень громад.

Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості й команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають, що з нею робити! Обмежень щодо представництва та віку для участі в академії немає (єдине – не молодші 18 років).

Що таке Академія жіночого лідерства? 

Це 5 днів інтенсивного онлайн-навчання протягом місяця (4 години на день), підтримка наставниць, гарантоване фінансування проєктів випускниць академії (2 проєкти для кожної ОТГ) і найголовніше – професійні знайомства та саморозвиток!

Академія дає жінкам знання щодо важливих аспектів:

  • можливостей, які надає реформа децентралізації для жінок у громадах ;
  • впливу на прийняття рішень у громаді;
  • уміння керувати громадою;
  • реалізації прагнення стати депутаткою;
  • написання проєкту й отримання коштів на нього;
  • ведення ефективної комунікації.

Реєстрація до участі в Академії жіночого лідерства на сайті Українського жіночого фонду за посиланням  https://ukr.wf/anketad

Термін реєстрації – до 12 жовтня 2020 р.

П’ятиденне онлайн-навчання в академії розпочнеться з кінця жовтня 2020 й триватиме в листопаді, реалізація в громадах підтриманих проєктів стартуватиме із січня 2021.

У разі виникнення запитань прохання звертатися до Олени Панченко, координаторки Академії жіночого лідерства від Українського жіночого фонду:

050 917 39 06
096 215 69 45
o.panchenko@uwf.org.ua

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up