Онлайн заходи, що допоможуть заспокоїтися | Кар`єра для нового життя

Онлайн заходи, що допоможуть заспокоїтися

Як ви почуваєтеся у нинішній ситуації?
Ми хвилюємося за вас, адже зараз легко піддатися паніці та маніпуляціям. Тому пропонуємо відвідати онлайн заходи наших колег з Caritas Odesa UGCC, присвячені цим темам:
  • 23.03.2020 Вебінар «Пережити карантин і не збожеволіти»
Якою є нормальна реакція людини на епідемії? Як мобілізувати внутрішні ресурси? Які техніки дозволять знизити тривожність та заспокоїтися?
На ці питання відповість психологиня Олена Галашова на вебінарі: «Пережити карантин і не збожеволіти». Захід безкоштовний і відбудеться онлайн!
Реєстрація: https://cutt.ly/ptl6H6v
  • 27.03.2020 Вебінар «Як протистояти маніпуляціям»
А яку інформацію про вірус COVID-19 чули ви? В якій ви не маєте сумніву, що порадите з почутого бабусі? А над чим посмієтеся?
Сьогодні дуже важливо не лише зберігати спокій та мити руки, а й ретельно перевіряти інформацію, котру потім будемо переповідати чи поширювати у соціальних мережах. Адже медійні матеріали, офіційні заяви та чутки дуже впливають на паніку або згуртованість та відповідальність серед людей.
То як розрізняти факти від маніпуляцій чи вигадки? На це питання відповість фахівчиня з індустрії вірусмейкерів Оксана Мороз на вебінарі «Як протистояти маніпуляціям у мирний час та в період криз».
Реєстрація на захід: https://cutt.ly/Etl6B4J
Усі деталі та реєстрація за посиланнями вище.
Заходи, що проводить Карітас Одеса  відбудуться в онлайн форматі, тому потрібно зареєструватися для участі.

Поділитися:


Scroll Up