Онлайн-тренінги з розвитку бізнесу для підприємців-початківців | Кар`єра для нового життя

Онлайн-тренінги з розвитку бізнесу для підприємців-початківців

Проєкт «Сприяння розвиткові інновацій та підприємництва в Україні шляхом навчання українських підприємців-початківців щодо сталого фінансування» набирає учасників на навчання.

У лютому – березні 2021 року для підприємців-початківців із Харківської, Луганської та Донецької областей досвідчені українські й американські тренери з питань розвитку бізнесу проведуть 8 онлайн-тренінгів (по 2 години кожен) за темами:

  1. Механізми фінансування бізнесу.
  2. Найкращі практики й моделі фінансування бізнесу.
  3. Пітчинг бізнес-концепцій.
  4. Підзвітність інвесторам і кредиторам.
  5. Засоби забезпечення довгострокового фінансування.

Пріоритетні сектори програми: творчі галузі, інформаційні технології, харчові галузі/громадське харчування; сільське господарство; охорона здоров’я.

Вимоги щодо віку й досвіду кандидатів на участь: молоді підприємці-початківці віком від 21 до 35 років, які започаткували власну справу протягом останніх 18 місяців.

Особливо заохочуються до подачі заявок:
жінки; молодь з обмеженими можливостями за станом здоров’я; молодь, що проживає в сільській місцевості; демобілізовані військовослужбовці АТО/ООС; внутрішньо переміщені особи; молодь у складних життєвих обставинах.


Реєстрація: http://bit.ly/3i4DHXO

Тренінг організований Міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. та Харківським громадським центром сприяння приватним ініціативам за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up