Онлайн-платформа для підприємців «Школа Ecomа» | Кар`єра для нового життя

Онлайн-платформа для підприємців «Школа Ecomа»

9-го липня 2020 стартувала безкоштовна освітня онлайн-платформа для підприємців «Школа Ecomа» від EVO (Prom, Zakupki.Prom, «Вчасно») та Rozetka — найбільших гравців ринку електронної комерції в Україні.

Що це?

Тут навчатимуть, як відкрити онлайн-магазин, відокремитись від конкурентів, налагодити системний бізнес, знайти постачальників, вигідно продати, купити, орендувати майно, оцифрувати бізнес, знайти додаткові канали продажів та вийти на нові ринки тощо. Усі навчальні матеріали — відео,  статті, інструкції — від практиків і лідерів українського eкому.  Тільки на Prom і Rozetka будують бізнес понад 70 тисяч українських підприємців.

Для кого?

Платформа —  для кожного, хто хоче розпочати та розвивати свою справу в онлайні.

Як відбуватиметься навчання?

Курси поділені за трьома рівнями складності: для початківців та досвідчених підприємців, готових до «прориву» чи зміни напряму бізнесу.

Курс можна обрати самостійно або пройти тест та отримати рекомендації, з чого почати. Темп та формат навчання учасник визначає самостійно — рухатися темами поступово або вивчати вибіркові модулі, що цікавлять найбільше. Після закінчення курсу можна пройти тестування, переконатися в засвоєнні матеріалу й отримати сертифікат.

На старті контент Школи Ecoma — від фахівців і клієнтів маркетплейсів Prom.ua і Rozetka, майданчика державних і комерційних закупівель Zakupki.Prom.ua, сервісу електронного документообігу «Вчасно». Програма постійно поповнюватиметься новими матеріалами та спеціалізованими курсами. Тут же вебінари та майстер-класи відбуватимуться онлайн. У планах — навчати не лише продавців, але й покупців: як безпечно та зручно купувати в інтернеті.

Деталі: https://ecom.in.ua/

Джерело: https://t.me/city4business

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up